• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní událost

Maxa

Znalec fóra
Inno memi taktiku. asi si na posledni odmenu nikdo moc nepriplacel, takze tet to chteji tahat prubežně a ne az na konci. vice hracu muze dosahnout na posledni odmenu a tak ma mensi hodnotu ;) . stejne si myslim moc nepolepší, kdyz na skalní hráce kašlou.
 

DeletedUser2739

Guest
jako poprvé, když jsem zjistil, že jsem bez šance na třetí odměnu, tak jsem byl hodně naštvanej. Teď už jsem zvyklej. Ale je pravda, co už je tu napsáno: že není o tolik lepší jak druhá, tak to tolik nebolí.
 

DeletedUser2939

Guest
karindian
Co máš furt s tou Veverčí Pasekou ?

To je hodně mizerná budova
a Déšť mincí 100%
Nevím v jaké Fázy hry jsi, ale v Kapitole VII je to velice užitečné a určitě i v jiných kapitolách a najde se i spousta jiných uplatnění třeba nákup VB za mince.
Tak že z mého pohledu 10x lepší než blbej kupec :-D
A jsem si jist, že yýhonkovej Double se ještě párkrát ukáže a protože známe Odměny Týden předem díky iDavis
Je získání hlavní odměny velice reálné pokud tam pro hráče nebude zajímavá budova
Stačí 36x140 při Double a máš hotovo
 

DeletedUser2739

Guest
já to za mizernou budovu nepovažuji:
Budova má 9 polí
jsem v osmé kapitole, dostanu 470 lidí. Pokud budu mít obytnou budovu na nejvyšší úrovni (21), dává mi 900 lidí, při 12 polích, tj.75 lidí na políčko. Takže 6 políček z těch veverek je jako bych měl obytnou budovu.
Zbývají 3 políčka. Nejenže mi dá ta budova 770 kultury (256 kultury na dílek) , ale za těch 470 lidí jsem kulturu ušetřil: na nejvyšší úroveň obytné budovy (21) je potřeba 384 kultury, což je 32 na dílek, takže za 6 dílků, jsem ušetřil 192 kultury.
Takže suma sumárum, pokud to srovnám s obytnými budovami, tak mi u těch tří dílků na kulturu vychází 320 kultury na jeden a to mi přijde hodně slušný (lepší než hlavní cena).
Ano, další kapitolu už to nebude takové a další ještě méně, ale to snad bude další event a vyměním to :D

jinak fakt bych skoro vsadil 4000 diamantů, že ten double u zajímavé budovy nebude. INNO se evidentně od jejich nasazení snaží propagovat požehnání...
 

Deleted User - 35985

Guest
Jsem nucen se podělit o nový poznatek a tím upřesnit poslední můj příspěvek. Nakonec suroviny za výpomoc dostávám dále, ale není to tak časté a v malém množství. Je to méně často, za to ve větším množství. Suroviny za otevření truhly zůstávají.
 

DeletedUser2939

Guest
Tak jsem k tobě nakouknul nějak mi to nedalo.
Počítáš přínos každého čtverečku a máš postavených všech 12 Divů ?? ;)
Teď už tomu rozumím :)
A ta budova je zatraceně mizerná, když budova při velikonočním turnaji v III kapitole Měla pomalu stejné hodnoty které tu teď vypisuješ, že budeš mít v Osmé a byla o 3 čtverečky větší a i kdyby jsi si ty 3 čtverečky dopočítal tou tvojí furt bude Horši.
 

DeletedUser2917

Guest
Zisk 3. odměny bez dia je tentokrát sice reálnější, ale zato ta budova není tak moc zajímavá... je jen o chloupíneček lepší než 2. odměna. Na rozdíl od předchozích eventů, kdy třetí odměna byla obvykle opravdu lákavá, výrazně lepší než 2. a její nezískání člověka štvalo... JJ, něco za něco... :D.
 

DeletedUser4169

Guest
myslíš jak vylepšili maják se zvonicí?
Je to jako všude jinde, vývojáři nestojí o aktivní blbce, co jim vytěžujou servery. Ideální je louda, co se občas přihlásí a občas něco koupí. Hrál jsem již řadu her, vždy tak rok dva a je to všude stejné. jakmile se dostaneš na nějakou úroveň, není pro tebe obsah, protože nejsi zajímavý, to jsou nováčci. Tady je to na pohled lepší, věků je moc, i když se vše opakuje. Ale dopředu se zase nejde dostat, protože to není o hraní, ale o době hraní, ten žebříček.
 

DeletedUser2739

Guest
Počítáš přínos každého čtverečku a máš postavených všech 12 Divů ?? ;)
:D:D:D počítám přínosy jen ohledně kultury a chci mít reálnou představu (jinak už nepočítám, udělal jsem si na to tabulku v excelu :p), no a divy mě baví. Snad sis taky všil, že mám jen 6 dílen a 3-4 manufaktury na každé bonusové zboží a bohatě si s tím vystačím ;)
A ta budova je zatraceně mizerná, když budova při velikonočním turnaji v III kapitole Měla pomalu stejné hodnoty které tu teď vypisuješ, že budeš mít v Osmé a byla o 3 čtverečky větší a i kdyby jsi si ty 3 čtverečky dopočítal tou tvojí furt bude Horši.
jj zahrady přepychu jsou super, sice současná odměna už ji překoná, ale obytné budovy na ni zatím stále nemají a to ji mám ze 4. kapitoly... Kéž by přišly zas takové... Daleko by překonaly hlavní ceny
 

DeletedUser467

Guest
Event na betě stále běží. Víc dopředu než co sem hází iDavis tedy nejsou denní odměny známy. Nicméně tady se můžeš podívat na nové denní odměny, které by se měli v eventu objevit (stačí sjet dolů na "best daily prizes"). Plus jsem našla ještě info k jedné zajímavé odměně, viz spoiler, která v tom přehledu není. Je to info z bety, tak bohužel nedokážu říct, zda se tam skutečně objeví (doufám, že ano :p). Navíc není vyloučené, že přihodí ještě nějaké zajímavé budovy z předešlých eventů... Chápu, že chceš vědět jestli máš ořechy syslit na něco lepší nebo je udat, ale víc bohužel neporadím :)

Hazeltown (4x4) : 2900 Population / 2900 Culture (údaje z jedenácté kapitoly)

index.php
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Silversnake

Mistr slova
Od Velikonočního Eventu, je tento rozhodně nejlepší.
Podzimní Grafika je parádní
Úprava Odměn se také povedla
A to Zdvojnásobení Výhonků 5+5,10+10,20+20 Je Super konečně nějaká odměna za aktivitu při Eventu
Ještě jsem zvědav, zda budou i nějaké zajímavé Budovy s Bonusem ( Kultura + Lidé ) v tomto byl zatím Velikonoční Event nejzajímavější, a žádný jiný se mu ani nepřiblížil .
Snaha se cení ;)
Ahoj, můžeš mi upřesnit to zdvojnásobení Výhonků? Už jsem u úkolu 81 a nic jsem nezaznamenal... děkuji
 

DeletedUser2818

Guest
30.9. bylo za otevření truhly (kaštanové slupky) dvojnásobné množství výhonků. Takže jsi za 140 oříšků nedostal 20 výhonků, ale 40... Uvidíme, jak často se tahle akce bude opakovat. :)
 

DeletedUser4169

Guest
Dlužno dodat, bylo to u "zesilovače", otázka, zda to bude u budov, či ještě vůbec. Další zesilovač je zítra, tak uvidíme.
 
Nahoru