• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník

machitka

Pokročilý žák
Tak já jsem s eventem spokojená :) bambusové fontány a lekce kaligrafie mi po třech zdobí městečko, k tomu navrch dva Louskáčkové, takže vše, co jsem chtěla..taky mi napadalo poměrně dost VB, i nějaký klíče, jediný co, tak jsem byla zvyklá si eventem trochu doplnit jednotky a to se tentokrát teda opravdu nepovedlo...no každopádně stříbrná liga, panda na 10..jako jo, původně jsem chtěla vylepšovat hnědýho medvěda..jenže když jsem viděla, že panda dává VB, tak jsem si to rozmyslela :D .. po DS dám hnědýho aspoň na 4 lvl a pak se uvidí.. :) jenom by na konci úkolů nemusela bejt ta bohyně přání, která mě nicotností odměny dycky akorát naštve (jaj, teď jsem si uvědomila, že by tam místo ní mohl být portrét, no tak to jako bych nic nenapsala! :-D)
A 1500 dia za ty spešl odměny bych klidně dala - kdyby ale za něco stály...tak třeba příště :)
 

GorGlin

Veterán
Se mnou to vypadalo všelijak, ale nakonec mi v závěru napadalo dost na devátý artefakt.
Skončil jsem ve stříbrné lize, na druhou základnu mi chybělo 17 klíčů.
 

Hexik

Znalec fóra
no tak ja nakonec v jednom meste mela bronz a pandu na 10 a v druhem mela stribro a uplne tesne se mi povedlo ziskat i druhou zakladnu takze o ds vyzkousim jen tam mam zase malo cinidel tak snad budou chodit do vyroby jeste at naky jeste nasetrim kdyz zitra budou ty novy recepty ve hre
 

Danber7777

Pokročilý žák
tak velké město stříbro a má jen 2 artefakty a další 2budou z ds Malé město bronz a pandu zvládne postavit vše co jsem chtěl mám akorát mi tentokrát chyběla arma
 

OldMaGorr

Mistr slova
Stříbro a dvě základny, ale udělal jsem chybu a postavil omylem i tu druhou a rozvinul ji - takže jedna na devátém stupni a druhá na třetím ... Ještě, že to napraví DS.
 
Nahoru