• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Podzimní zvířetník 2022

Lovec Krys

Legenda
@Waso V tom, že je potřeba si připravit 2 dílny lv1 na 24h výrobu.
Nemalá část pokročilých hráčů si na události připravuje větší čí menší (dle volného místa) množství dílen lv1 (a případně manufaktur lv1) na úkoly z událostí (tzn. málokdy splní úkoly na xhodinovou výrobu ve svých hlavních dílnách).
 

Waso

Učedník
@Waso V tom, že je potřeba si připravit 2 dílny lv1 na 24h výrobu.
Nemalá část pokročilých hráčů si na události připravuje větší čí menší (dle volného místa) množství dílen lv1 (a případně manufaktur lv1) na úkoly z událostí (tzn. málokdy splní úkoly na xhodinovou výrobu ve svých hlavních dílnách).
Ten trik s pidibudovama na plnění některých úkolů mi prosím došel tak level a půl nazad.
(Ó škoda, že jsem se víc neptal dříve.... ....mohl jsem ušetřit nervy a tak....)
Jinak na cokoliv nad 5 minut používám různé urychlovače. Proto mne nenapadlo, že je v tom problém.
:rolleyes:
 

Ludi

Veterán
Podzimní zvířetník mám ráda, nový medvěd je dobrá budova, alespoň mě vyhovuje. Při vylepšování medvěda jde vlastně o příběh, což je skvělý nápad. My, co máme Chrám duchů, při každém eventu doplňujeme sběrem věcí kolem města unurium, takže spokojenost.
 

GorGlin

Veterán
Jak to je s tím krmením?
Když ho nakrmim, tak mi dá dvojnásobek?
Nebo trojnásobek?
Platí to i na VBcka?
 

Modrovous

Pozorovatel
A to se vyplatí. :D Zvlášť teď když je možné získat VB z run.

Odstraněna citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:

GorGlin

Veterán
@Modrovous
To promin, ale sčítáš hrušky s japkama.
Mýval ti dá VB, to znamená měnu, kterou můžeš sypat do výzkumu, divu, zcela podle uvážení.
Přepočet run na VB pro divy je zásadní a pomohl mi zvednou divy na na úroven, kterou jsem předtím neměl ani v plánu.
Ale, dostat 15 VB znamená najít člověka který mi je dá, nebo vrámci výměny.
Když si je budu sypat sobě, už to je jen 10.
A pokud mám ten div na max, tak je to zase jen obrázek, který jen bude ve skladu přibývat.
Pro mě, jako hráče na konci výzkumu to není nic moc, měsíční medvěd dokáže jedno krmení proměnit na 18 VB a s hostincem zvědů dokonce 42VB
Raketa
Ale tohle jsou možnosti který každý nemá a když potřebuješ popohlat výzkum, je 16 VB za krmení doceal pekné číslo.
 

iDavis

Legenda
Trikrát, ak sa nakŕmi tesne pred vyzdvihnutím prvej produkcie. Potom druhú je možné vyzdvihnúť v 24. hodine a tretiu v 48. hodine (z 55). Takže spolu dokáže priniesť 36 VB na jedno krmivo.
 

GorGlin

Veterán
@Ludi
@Prealiena
Tady se zdovolením ohradím
Ano, trvání nakrmení je 55 hodin, tedy něco přes dva dny a tím pádem i s prodlevou mám slušnou šanci získat odměnu dvakrát.
Ano, tlustý mýval vyprdne krásných 12 VB a to je zdvojnásobeno zmíněných 24.
Ale
4 VB jsou běžný každodenní přínos a dostanete je i z hladového mývala.
Takže ono zhodnocení krmení je při jednom sběru jen 8.
Zdvojnásobeno 16.
Už víte jak to myslím?

@iDavis
Ano máš pravdu, moje chyba.

Ale i tak.
Mýval je fajn barák, ale já krmím jiného méďu.
 

voyager-1

Velmistr písma
stejně asi krmení neobětuju za 16 VB, měsíční medvěd dá za krmení 18 VB a použil jsem to jen výjimečně

Edit: teď čtu co napsal iDavis, to je vlastně pravda. Takže 24 VB, no možná někdy výjimečně místo měsíčního.
 

Prealiena

Velmistr písma
Já ho beru i bez krmení. 4VB denně je na 3x3 budovu bomba. Lepší i než měsíční medvěd, kterého mám taky jenom pasivně.
 

voyager-1

Velmistr písma
jasně, ty 4 VB na 9 polí ujde. Problém je spíš v tom že já 1-2 VB denně už tak nějak neprožívám.
 

Waso

Učedník
Hej, lidi,
neměla by se objevit ta ková ta budova, co zdvojnásobuje počet sebraných klíčů???
 

Prealiena

Velmistr písma
Mně tedy přichází 30 klíčů jako denní bonus. Dostává někdo 35?
 

Přílohy

  • Klíče k podz. zvířetníku 2022.jpg
    Klíče k podz. zvířetníku 2022.jpg
    111,4 KB · Zobrazení: 65
Naposledy upraveno:
Nahoru