• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Není chyba podvod hry

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3105
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3105

Guest
Každý déle hrající ví,že v bojích staví jednotky podle postavení protivníka-pokud však sama hra nedodržuje pravidla,nemáme šanci jakkoliv uspět-pokusím se to osvětlit.Stojí proti mně 4 jednotky-těžkooděnci na pozici 1a3,dryády na pozici 2 a na 4 obrněný střelci-stavím 1-těžkooděnce,2-hafani,3 těžkooděněc,4-obrněný střelec a 5-mágové-aby je dryády neodstřelily na první dobrou-odklepnu boj a nestačím zírat-dryády stojí na 5 proti mágům-samozřejmě prohraji,ale nedá mi to.Jen pro zkoušku na to jdu znova-rozestavení se ukazuje stejné,dryády na 2,dávám jen hafany,protože chci vidět postavení,odklepnu boj a ejhle,dryády jsou na 5.Vykašlal jsem se na to a radši to koupil,ale pokud by mělo být těchto "vychytávek" víc,to by nebyl dobrý nápad.
 

Magni

Guest
Není mi známo, že by řazení bojovníků bylo náhodně (viz wikipedie - řazení je opravdu pevně dané). Pravděpodobně jsi pak klikl na jiný střet. V každém případě by určitě pro důkaz pomohly sreenshoty ;)
 

DeletedUser3105

Guest
Takže ještě pár poznámek-nelze!!! kliknout na jiný střet,stavíš armádu a klikneš na bojovat a jak se vůbec při počtu 4 skupin proti tobě může něco dostat na pozici 5?Nemělo by to být,ale já to viděl 2x.Screenshot bohužel neumím udělat,nejsem tak počítačově gramotný,ale nechme to být,je to loňský sníh-jen mě to včera naštvalo a vylil jsem si tu srdíčko
 

Iddun

Guest
Pro příště by stálo za to vše zarchivovat, bez důkazu na to nemohou naši technici kouknout a zjistit, kde je problém. Co se týká screenshotů, doporučuji návod ve spoileru.
Možností je mnoho, my zde zmíníme dvě hlavní:
1. skrze program Malování
  • otevřeme si náhled našeho města a na klávesnici zmáčkneme tlačítko Prt Sc (zpravidla v horní pravé části klávesnice)
  • otevřeme si program Malování (ten najdete na každém počítači s operačním systémem Windows), kde klikneme pravým tlačítkem myši a dáme Vložit (případně zmáčkneme CTRL+V)
  • obrázek dle potřeb ořežeme a uložíme
  • v internetovém prohlížeči přejdeme např. na stránku www.tinypic.com a zde obrázek nahrajeme
  • poté už jenom zbývá zde vložit odkaz, který vám stránka vygeneruje
  • odkaz obrázku vkládáme pomocí tagu
2. skrze program LightShot
  • stáhneme si program LightShot, nainstalujeme jej a spustíme
  • poté si otevřeme náhled našeho města a na klávesnici zmáčkneme tlačítko Prt Sc (zpravidla v horní pravé části klávesnice)
  • pak pomocí myši označíme plochu, kterou chceme vybrat
  • následně vybereme vlevo dole možnost Nahrát na prntscr.com
  • zobrazí se nám odkaz, který zkopírujeme a vložíme jej takto do tagu
V případě jakéhokoliv problému se nebojte kontaktovat kteréhokoliv moderátora fóra! Rádi vám pomohou!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru