• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Pochlubte se svým městem na Winyandoru!

DeletedUser1148

Guest
tak městečko na Winyandoru....jiný nick a jedeme od začátku.Dcerka si ho založila ,včetně spolku a nějak jí ty začátky nebaví.Tak jsem to zase odnesla já :p
LMUYQwR.jpg
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
koukám, že kolegové z winyandoru se příliš nechlubí, tak to zkusím napravit :) a když už, tak pořádně. našel jsem pár starších screenshotů a sledovat vývoj města je docela zajímavé :)

3. kapitola, podle pochodu stád někdy půlka července 2017. stále ještě nebonusová výroba.

winy_03.jpg


5. kapitola, začátek. soudím podle cvičiště. to mohlo být tak někdy v srpnu 2017.

winy_05_0.jpg


5. kapitola, po přestavbě. stejné město, jenom přeskládané. to už jsem pomalu začal řešit, aby to městečko bylo pěkné, ne jenom ledabyle naskládané. a ano, jsou tam stále jen 4 dílny.

winy_05_1.jpg


trpaslíci, začátek. do příště jsem se poučil, že jít do trpaslíků bez rezervy na místu je velice špatný plán. a přibyla dílna. do trpaslíků jsem vlezl v půlce záři 2017.

winy_05_2.jpg


trpaslíci, konec. horské sídlo už stojí, lomy stále ještě vyrábí kvůli cestám. po 2 a půl měsíci utrpení jsem kapitolu konečně uzavřel - začátkem prosince 2017. a stojí už šestá dílna.

winy_06.jpg


víly. byť se mi původně jejich architektura moc nelíbila, v zimním designu to vypadá celkem pěkně. na začátek kapitoly mi vyšel akorát zimní event, víly jsem dokončil někdy v půlce ledna 2018.

winy_07.jpg


orkové. útrapama začátku kapitoly jsem se nakonec nějak prokousal a s orky se úspěšně rozloučíl po 2 a něco měsících, začátkem dubna 2018. žhavé jezírko z jarní události už mi manu stihlo dát. a 10 obytných budov nenašlo své místo na vylepšení.

winy_08.jpg


lesní elfové. vzali opět okolo 2 měsíců a fakt už jsem byl rád, že jsem se jich zbavil. na screenshotu už je vidět výstavba nových lesních výrob, kterými jsem začal nahrazovat přebytečné továrny, které už jsem na konci kapitoly nepotřeboval. a na skále už stojí všechny divy.

winy_09.jpg


čarodějové. započatá v půlce května, tato kapitola byla výzva, skrz přestavbu obytných budov až po osadnících. ale nakonec jsem vše zvládl a zdárně mířím do půlčíků. nějaký ten týden se tam ještě zdržím, ale protože jsem mazal kvůli události, raději jsem snímek pořídil už teď.

winy_10.jpg
 

ElfNostradamus

Veterán
ad 2) 08.06.2022 - Tak a takto ty vypadá, když odeberete 5xT2 na 31.urovni cca - 175k bodů, dosadil jsem Sněžný - Snow Owls Set a přijde ještě set s Kolotočemi a zimním vánočním stromem - Winter Market Set :) asi až po eventu, at´je na něj místo. Do skladu se odebere ještě jedna T5 na full 31. úrovni a buduji místo ní náhradu hedvábí na úrovni 27 tedy toho krásného Motýla /nějak se mi stýská po něm a považuji aktuálně za nejkrásnější a nejbarevnější budovu :) /.

Elf Sety.png


Přeji všem ostatním dostatek surovin při vašich stavbách a motivované stavitele :)
 
Naposledy upraveno:

Elvinka12

Učedník
hodne zapomenute vlakno ale sama musim rict ze snad od zacatku co hraju elvenar chodim po mestech sousedu, spoluhracu ze spolku a nebo jinych nahodnych ci nenahodnych hracu je to pro me zabava a inspirace

18.jpg

omlouvam se za kvalitu, ale lepe uz mi to neslo tak aby se veslo cele a je tam trochu neporadek
 
Nahoru