• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Pochlubte se svým městem na Arendyllu!

DeletedUser467

Guest
Konstrukti dokončeni :) Už sice před nějakou dobou, ale až teď jsem se k tomu dostala. Ale co, nevadí :)

ss.jpg
 

DeletedUser5695

Guest
Ještě to chce přidat :), ve vedení zatím statečná safírová jednorožka :), držíme kopýtka :)
 

iDavis

Legenda
Zostáva mi zhruba 7 dní na dokončenie konstruktov, čím sa konečne dostávam na koniec výskumu. Nasledovať bude veľká prestavba, vylepšovanie niektorých budov na ktoré počas postavenej osady nebolo miesto a hlavne nasadím "letný režim", ktorý bude spočívať vo veľkom množstve studní, našetrených z niekoľkých posledných udalostí. Po dlhej dobe plánujem pristaviť aj nové divy, od elementálov (vrátane) som žiadne nestaval, keďže som sa nechcel obmedzovať miestom pre čo najrýchlejšie dokončenie výskumu. Počítam s prameňmi a oboma divmi od konstruktov (amuni vynechávam, nepovažujem ich za dostatočne výhodné).

EL-mesto-konstrukti-koniec-3-7-2019.png
 

DeletedUser467

Guest
A protože na toto magické místo denně proudí davy Elveňaranů, zavětřili kolotočáři zisk a nechali zde postavit né jedno, ale hned dvě obří ruská kola. Někteří proti tomu začali protestovat a volají po jejich stržení. Nechtějí, aby se z tohoto kouzelného místa stal zábavní park nebo dokonce aby došlo k jeho zničení. Už teď se začíná kolem ruských kol objevovat spousta odpadků. Někteří Elveňarané se sem chodí točit posilněni alkoholem z nedalekého stánku s elvenádou. K vidění je pak často i "lečo" pod kolotočem a válející se ožralové všude kolem tohoto jinak překrásného místa. Vedení města je ale vůči prosbám nespokojených občanů prozatím hluché, protože i ono má z kolotočů profit. Podle ověřených zdrojů chtějí protestanti přitvrdit. Uvidíme, zda se jim nakonec povede dosáhnout svého. Situaci pro vás budeme nadále sledovat. ( :) )
 
Naposledy upraveno moderátorem:

duchacek2

Pokročilý žák
@MM2000 no já měl nejvíc 56 a 4 komplet manufaktury, ale to jsem dokončil čaroděje a draky. Teď jedu půlčky a dokončím je cca. za dva měsíce. To snad vyjde dobře a zas postavím alespoň 50 dílen
 

BiggJOEcz

Mistr slova
v online světě může být vše jinak :p.
...jen z nudy trolím :cool:. Ať se daří ;)

Odstraněna citace. Embla
 

Přílohy

  • 100dielni 2.JPG
    100dielni 2.JPG
    308,6 KB · Zobrazení: 103
Naposledy upraveno moderátorem:

iDavis

Legenda
Elvenarové sú úspešne dokončení a miesto, ktoré po nich (a dodatočných živoucích manufaktúrach) zostalo, som využil na 67 studní, ktoré čakali z niekoľkých predchádzajúcich udalostí v inventári.

EL-mesto-elvenarov-koniec-studne-29-1-2020.png

Predaj radnice, posledný výskum a výstavba studní je vo videu.. :)

 
Nahoru