• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Po načtení hry nelze nikam kliknout

DeletedUser990

Guest
A. Verze hry:
23.8.2017

B. Prohlížeč a jeho verze:
Firefox
55.0.3 (32 bitů)
C. Verze Flash Playeru:
26.0.0.137

D. Operační systém:
W7

E. Rozlišení obrazovky:
1366x768

F. Herní svět:
Arendyll

G. Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5:
5

H. Detailní popis chyby:
Hra se normálně načte, ale nelze na nic kliknout a ani posunout obraz. Po znovunačtení hry stejná chyba. Tudíž koukám na skákající kladívka a mince, ale se hrou nelze nic dělat. Hra sama o sobě zaseklá asi není, jinak by kladívka "neskákaly" nad budovami. Cache i cokies promazány, nepomohlo.

CH. Kroky, které vedou k chybě:
Načtení hry- pak už nejde. Resp. po najetí na budovu se zobrazí, co je zač, ale na kliknutí vůbec nereaguje.

I. Screen (obrázek) chyby:

Nelze udělat takový, aby byla chyba vidět.
 

Magni

Guest
@freiserova V první řadě prosím aktualizuj flash player, poté promaž cache a cookies (ano, znovu) a vyzkoušej :) Pokud by nepomohlo, pak bude nejlepší nás kontaktovat na herní podpoře. To samozřejmě platí i pro ostatní.
 

DeletedUser990

Guest
Tak flashplayer jsem zrovna aktualizovala, historii a cookies promazány několikrát. Výsledek: strašně pomalá hra, když se přepnu na jinou záložku (firefox) a zpátky, hra je seklá a pomůže jen znovu načíst hru. Takže chyba stále stejná. A dělá to všem z cechu, co hrají přes firefox. Dnes ráno se totiž aktualizoval a od té doby je hra K.O.
 

papap

Mistr slova
Mám stejný problém ve firefoxu.Obě města najednou otevřené nezvládá,totálně se hra seká,dříve běžela hra v obou oknech najednou normálně.Člověk aby každou chvíli furt zkoumal v čem to hrát.Dříve jsem měl problém v chromu s grafikou,tak jsem dal firefox a teď zas tohle...
 

DeletedUser2237

Guest
Mám stejný problém u prohlížeče firefox. Hra běží, jakmile kouknu vedle - mimo hru na jiné okno, pak se vrátím zpět na okno hry, tak hra je zaseklá, jak popisuje frei, vše se točí a tváří, že pracuje, ale já nemůžu nic dělat...ovládat, sbírat mince...nic. Již se objevil stejný problém u více hráčů u nás v cechu...Vše aktualizováno, promazáno, počítač nový:)))
 

DeletedUser2695

Guest
je to asi obecnější problém ff/flashe, mně přestala fungovat i jiná flashovka, která hlásí, že prohlížeč nepřijímá flashové cookie.
 

klapa

Mistr slova
stejný problém, po aktualizaci Mozilly se hra dlouho načítá a pak se třepe obraz a hra zamrzá. Historie cookies promazány
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Děkujeme za upozornění! Vše napovídá tomu, že chyba není na straně hry. Tento problém velmi pravděpodobně způsobuje přímo prohlížeč nebo Flash Player. Naše možnosti jsou ale v takovém případě velmi omezené... Nicméně i tak se snažíme usilovně přijít na to, jak zajistit, aby hra plynule fungovala ve všech prohlížečích. Prosíme vás proto o trpělivost, co nejdříve se budeme snažit přijít s nějakým řešením.
 

DeletedUser2237

Guest
Tak už se mi stejný problém objevil i u prohlížeče google chrom.
 

AryaCZE

Pokročilý žák
Hlásím stejný problém po aktualizaci Mozilla Firexox a nic z výše uvedeného nepomohlo. Bohužel mi teď už hra "nejde" i na ME.

Edit: u ME nejde ani načíst chat.
 

Maxa

Znalec fóra
stejny problem ve firefoxu na mene vykonych PC. Spatna optimalizace hry a vysoka zatěž.

Jinak stale zamrza google chrome, ikdyz oprava byla slibovana uz asi 3 sktualizace z5
 

DeletedUser1413

Guest
Jak se zde píše - Hru Elvenar musím mít jako jedinou v okně - když se přepne na další panel v tom samém okně, hra zamrzne a misím ji restartovat. Takže mám zaplá vždy dvě okna - jedno pro Elvenar a jedno pro vše ostatní. Někdy zanrzne ale i když jdu do druhého okna dělat jinou práci, ale to je výjimečně.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Co se týká problémů s Firefoxem, tak musím vyvrátit to, co tu píše @Maxa - tato chyba nemá nic společného s optimalizací hry. Problém je v nové verzi Firefoxu, který nepracuje správně s aktuální verzí Flash Playeru. Bohužel s tím nemůžeme nic udělat, musíme počkat, dokud tento problém neodstraní přímo vývojáři Firefoxu.

U Chrome žádnou chybu hlášenou nemáme. Pokud problém přetrvává, budeme rádi, pokud vyplníte hlášení o chybě. :)
 

Maxa

Znalec fóra
tak je to asi jen nahoda, že problemy zacali hned po aktualizaci hry. asi tech chyb je vic najednou.
Pretizeni PC a zpomaleni reakci ve hre souvisi s update hry. Na silnych PC to nedela. Zamrznuti po nacteni hry muze zpusobovat problem prohlizece a FP. To se pravda neprojevovalo hned.

problém s chromem byl hlasen před nekolika tydny, byla hlasena oprava, ktera neprobehla. nebo lepe receno oprava probehla, ale nic neopravila. byla by to duplicita.
 
Nahoru