• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kouzla Požehnání mincí a nástrojů

DeletedUser4919

Guest
Ahoj,
napadlo mě co takhle vyrábět v akademii kouzel požehnání pro mince a nástroje z vlastních zdrojů?
Když by měl někdo plné mince, nebo nástroje, mohl by si z nich vytvořit v akademii své vlastní požehnání.
Příklad:
Mám plnou pokladnu mincí 10200K
a v akademii bych si mohla dát vyrobit požehnání 5%(520K) třeba za 550K mincí v aktuálním levelu hry
a to samé s nástroji, přičemž třeba výroba požehnání by mohla trvat 2 dny. Samozřejmě, že hodnoty by musel vypočíst někdo kdo vypočítává hodnoty všeho ve hře, když požehnání může být od 5% až myslím do 25% .Občas se asi každému stane, že stagnuje ve výzkumu a nemá už mince a nástroje kam dávat.
Přeji pěkný den
 

DeletedUser3281

Guest
Dost dobrý nápad, za to bych byl rád :) Jen ideálně tak, že prostě člověk třeba vloží 100% a dostane 75% objemu kouzla, prostě poplatek 25%, ale šlo by to uložit hned, to by mi přišlo přijatelné. A nemusí se to ani vyrábět, prostě koupit u překupníka.
 

DeletedUser4919

Guest
Dost dobrý nápad, za to bych byl rád :) Jen ideálně tak, že prostě člověk třeba vloží 100% a dostane 75% objemu kouzla, prostě poplatek 25%, ale šlo by to uložit hned, to by mi přišlo přijatelné. A nemusí se to ani vyrábět, prostě koupit u překupníka.


No ten poměr 100% ku 75% nezní špatně....ale vyrábět si myslím, že by se to mělo alespoň třeba jeden den, aby to zas nebylo úplně lehce dostupné pro každého a hlavně mělo by to být dostupné až od určitého LVL hry... aby si někdo v prvním LVL nenadělal kouzla a pak v dalších LVL na nich neskutečně vydělal....jasně, až v dalších LVL vydělá, ale ať ho ta vstupní investice něco stojí. Optimální by bylo asi tak od trpaslíků. Díky za reakci.
 

DeletedUser3281

Guest
No ti, co jedou rychle, řekněme 1-2 měsíce na rasu, mají celkem spotřebu mincí, takže by to asi spotřebovali obratem. Ti co jedou pomalu, tak bych o nějakém zhodnocení asi vůbec nepomyslel, já si spíše myslím, že to co si tam valná většina lidí uloží, by používala leda na eventy, ale málo kdo z těch co mají přebytky, by měl takové, že je někdy ve větší míře bude potřebovat.

To je můj názor, já hraji rychle, takže občas mám velkou spotřebu, občas žádnou a tak vyhazuji u překupníka. Jako vyrábět něco den, to bych to asi radši otočil u překupníka, mám některé požehnání tři rasy zpět, ano teoreticky se mi "zhodnotili" ovšem pokud pro mě neměli mince cenu tehdy, nemají jí pro mě ani dnes, takže to zhodnocení je velmi relativní, s množstvím té % odměny za použití, totiž rostou nároky na hru, tím pádem prakticky k zhodnocení vlastně nedojde.
 

iDavis

Legenda
Tento návrh sa dostáva do priamej konfrontácii so súčasným, od začiatku hry fungujúcim obmedzením, skladovacia kapacita. Obávam sa, že jeho realizáciou by sa akákoľvek myšlienka tejto skladovacej kapacity z väčšinovej časti kompletne vytratila. Stav týchto herných komodit sa počas hráčovho postupu jednotlivými kapitolami pohybuje na akejsi sinusoide - nudný a zdĺhavý koniec rasy, kedy nie je do čoho pichnúť a všetko sa v sklade len tak hromadí a začiatok rasy, kedy má hráč možnosť robiť milión vecí naraz, čo sa zase odrazí na jeho prázdnote. Obávam sa, že týmto návrhom by sa z tejto, podľa mňa zaujímavo fungujúcej sinusoidy veľmi rýchlo stala rovná čiara a keďže už poznám vývojárov nejaký ten piatok, nemyslím si že toto je stav, ktorý by chceli dosiahnuť.
 

DeletedUser4919

Guest
iDavis,
třeba by hra právě nabrala maličko jiný směr a troufnu si říct, že sinusoida o které píšeš by stejně zůstala, protože jsou kapitoly které jsou hooooodně náročné na mince a nástroje a proč si tedy takto nepomoci. A když vezmeš v potaz, že třeba na den nebo dva vyšachuješ ze hry výrobu kouzel, které jsou doposud, může to rovněž leccos změnit... třeba by pak právě nebyl konec rasy nudný a zdlouhavý jak píšeš, ale byl by kouzelný... :)

Odstraněna zbytečná citace. Embla
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru