• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Kouzla Požehnání: Bonus many

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3079
  • Vytvořeno

Bonus many může být určený dvěma způsoby, Prosím O Hlasování toho který se vám více zamlouvá.


  • Celkový počet hlasujících
    11

DeletedUser3079

Guest
iconfinder_Crystal_Shard_2913097 (1).png

Prosíme o přidání Nového Požehnání:
mana.png
Bonus Many
Účinek tohoto požehnání bude podobný jako je účinek Bonus Osadníků, kteří doplní určitý počet surovin podle druhu a kvality požehnání. Bonus na manu doplní určitý počet many v závislosti ve které době se právě nacházíte. Pokud jste v době pod Elfama, tak účinek tohoto kouzla může dávat Materiál, podobně jak to je i u jiných věcí, než hráč přijde do doby, kde využije tohoto bonusu.

( i ) Výhodou je že hráči kteří začali hrát Elvenar později jak mi co už jsme dál, dostanou takto možnost se dostat dříve do vzdálených dob, které stále přibývají každý rok, což je naprosto skvělé a velmi vítané. Myslí se tak i na hráče menší a nové, kteří budou moct plynout pozvolna vpřed také, aby se mohli nám velkým jednou vyrovnat a hra byla o to živější. Reaguji tak i na problém jiných her, kde pokračovali stále vpřed ale pokud neudělali nějaké balíčky pro nováčky, tak přišli časem o hráče a i víc. A také na druhý, kde přestali dělat další doby, a pokročilý hráči kvůli tomu úplně skončili a některé hry proto byli skoro nebo i úplně zrušeny :(
Tyto balíčky, kouzla, požehnání a novinky které dělá Elvenar oddaně, jsou zatím nejefektivnější a nejzábavnější věcí se kterou jsem se za svůj život v mnoha onlinovkách setkal. Jsem moc rád že Elvenar myslí na nás všechny a také na naši i jeho Budoucnost. Děkuji ♥ proto jsem chtěl tento nápad napsat také, jako fanoušek Elvenaru ale i jeho hráč který ho má rád a záleží mu na budnoucnosti této hry i nových začínajících hráčů.



mana.png
32px-Gr7_Platinum.png
mana.png

Možný návrh

• Základní: 5K Many BONUS
• Běžná: 15K Many BONUS
♦ Epická: 50K Many BONUS
♦ Legendární: 100K Many BONUS

:diamond: Superior: 200K Many Bonus


Pozn.: Bonus many může být buď tímto způsobem, který je v rozsahu a dosahu mezi hráči přiměřený jak době Elfů tak i momentální poslední. Nebo může být vypočítán procentuálně podle doby ve které se nacházíme, podobně jak funguje Požehnání Portálový Bonus, který dává určitý počet materiálů osadníků podle úrovně vašeho Portálu z doby ve které se nacházíte. Existují zde nejméně 2 možnosti které mohou fungovat. Nechal bych na vývojářích nebo hráčích aby rozhodli který by byl lepší.

• A: Jednorázový Bonus
• B: Procentuální bonus ovlivněný dobou hráče

 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser5469

Guest
Byl bych pro. Ohledně procentuálního určování množství...není tam zásobník (sklad) podle kterého by se to dalo počítat, takže bych byl pro jednorázové množství poskytované many. S tím, že by se množství násobilo koeficientem podle etapy, ve které hráč je. Jsem u Amuni a bonus 5K many mne opravdu nevytrhne. Tam už to někdy koštuje bratru nějakých 550K many jen za vylepšení města.
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
určitě procentuální. i mincové / zásobové požehnání jsou v procentech. otázka samozřejmě zní, od čeho to odpočítat.

podle mě mají vývojáři určitě nejakou představu o množství many, kterou by měl hráč v každé kapitole získat pro nějaký rozumně rychlý postup. třeba pro lesní elfy 10 vrb, pro čaroděje 15 knihoven, pro půlčíky 8 vinných farem. takže podle toho např. kouzla na půldenní, jednodenní či vícedenní produkci many.
 

DeletedUser3079

Guest
...nápad zajímavý na druhé straně degradace divů Bludiště temné hmoty a Dračí opatství.
Určitě v dalších dobách to bude chtít tak hodně many, že se Divy budou jistě hodit. Navíc Dračí opatství bere strašně moc kouzel. Jako by nebylo nekonečné takže se požehnání mohou hodit. Jinak Bludiště temné hmoty stále platí, požehnání na manu jak jí je potřeba mnoho, mohou být vzácná. Nemusí být všude. Podobně jak je to s Požehnání na Osadníky, těch bych bral tolik kolik je to možné ale taky jejich získávání není nejjednodušší :)

Určitě zajímavý dodatek pro vývojáře aby nad tím popřemýšleli a udělali nám to těžší :D S ohledem pro začátečníky a začínající hráče, aby nás velké mohli dohnat jak nám přibývají nové doby. Spíše by bylo fér kdyby novým hráčům jak přijde čas, přibyl nějaký bonusový startovací balíček kde by taková požehnání získala. Nám velkým se hraje dobře co tu jsme nějaký ten rok už, a moc si přeji aby nás i menší doháněli :D Hlavně ať to udělají pro nováčky a nové hráče ♥ =) My už si nějak poradíme i kdyby jejich získání mělo být extrémní :D Takto myslíme na budoucnost hry aji :D Znám jiné hry kde doslova zakopli na takových věcech, ale s Elvenarem nemohu žádnou takovou srovnávat. Je to úplně jiný level Elvenar a ostatní :D;)

Pěkného Silvestra a Nový Rok Celý Celý Celičký ♥ =)
 
Nahoru