• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Požadavky na HW

DeletedUser676

Guest
Ahoj, jaké jsou minimální požadavky na HW? Po novém updatu, kdy zmizela možnost vypnout HW akceleraci se hra stala nehratelnou :(
Mám Celerona na 2,53GHz s Radeonem 9250 a u bojů čekám po každém pohybu myší desítky vteřin než se to ustálí, abych mohl kliknout na to, co mají vojáčci udělat. Když bych kliknul hned, tak on klikne na místo kde jsem byl a ne kam ukazuji. Poslední boj mě trval přes půl hodiny a to vážně není zábava :(
Ve městě je to to samé, ale tam to tolik nevadí, protože se tam nedá jak ukliknout :D
Bylo dobré tam vrátit možnost vypnutí HW akcelerace nebo tam přidat ještě nějakou nižší grafiku než nízkou.
 

DeletedUser34

Guest
no neviem ake su poziadavky ale aj una po najnovsej aktualizacii nastali dost divne odozvi v hre ked kliknem nalogovat hru tak nahratie trva 2 nasobne dlhsie ako pret aktualizaciou a to nevravim ked chcem ist na mapu to trva niekedy skoro 1 minutu kym sa nacita
a rovnako aj výskum a motivacia susedov neviem ako keby to nejak tou aktualizaciou zvisili narok na pc a priom mam 1 rok stary pc pred aktualizaciou to šlo ovela lepšie
 

Santerr

Veterán
Taky se mi to načítá o dost dýl než předtím a to jsem měla HW akceleraci zapnutou i před updatem. Ale na druhou stranu jsem ráda, že ta moje stará šlupka ještě vůbec jede, uvidíme na jak dlouho, než odejde do křemíkového nebe :(
 

DeletedUser34

Guest
no ide to cestou FoE aj tam to zo zaciatku šlapalo alepo pridani akceleracie tam to nakoniec odišlo uplne a ak si clovek nekupil novu mašinu mal tam na tej hre smolu :)
 

Vlnik

Guest
Tak já zatím s i5 a 8GB RAM pozoruji zpomalení jen u načítání mapy. Tady je ale otázka, do jaké míry za to může hra a do jaké flash player. On má takovou superschopnost sám sebe zpomalovat a pořád se v tom zlepšuje :D
 

DeletedUser705

Guest
Tak co se týče mne, zrušil jsem Chrome a nainstaloval Operu. K té bylo potřeba doinstalovat Flash player. Grafické efekty jsem stáhl na úroveň střední a hra běží lépe než předtím s vypnutým akcelerátorem na slavném Chromu.
Vyzkoušejte:)
 

DeletedUser199

Guest
Ono to ani tak úplně nebude o HW, ale bohužel o té proběhlé aktualizaci, pokud jsem měla možnost vypnout akceleraci nebyl problém, od pondělka horor, činnost jsem omezila na minimum a s takovou s tím za chvíli seknu úplně, motivace Společenstva mi zabere skoro hodinu a to nemluvě o vybírání dílen, mincí a podobně. Současně také končím s motivací všech svých nalezených sousedů, protože to bych tu seděla celé dopoledne, hra má být o relaxaci a ne o tom že na ní nechám duševní zdraví.
 
Nahoru