• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Počet dobytych jednotlivych provinci podla relikvi

Marian24

Znalec fóra
Ahoj,

Da sa niekde na hre zistit (v architektovy som to nenašiel) kolko mam dobitych provinci podla jednotlivych relikvi ?
Diky z info
 

Lovec Krys

Legenda
Pokud já vím, tak ne. Pokud teda nechceš projíždět mapu a ručně spočítat provincie.
Resp. jedna možnost existuje: Prostě jet v 9 turnajích po sobě až dokud ti nedojdou provincie (ale to už asi je méně náročné počítání provincií na mapě (nemluvě o nákladech)).
 

Marian24

Znalec fóra
Tak to je celkom škoda , pre prehlad hrača by sa tento počet dobytych provinci celkom hodil .
Kor teraz keď vyzkum trva okolo 4 dni a ponukaju sa na vyzkum všetky provincie tak to takto pomaly rovnať, aby bol vyvaženy stav tech provinci ,nikdy nevieme čo v hre do buducnosti pride .......
 

voyager-1

Velmistr písma
tak když si celkový počet provincií vydělíš devíti tak to zhruba, plus mínus dvě, odpovídá
 

Naviron

Učedník
Marian24 Počet provincií jde zjistit ve výzkumu. Na začátku každé kapitoly. V PC po najetí myši na truhlu, se ukáže počet dokončených / požadovaných provincií. V aplikaci (nehraji, tak nevím) by to mělo být zobrazeno také.
Počet provincií dle relikvií není možné spočítat. Důvodem je zisk různých relikvií budov z událostí a během turnajů.
 

Marian24

Znalec fóra
Dekuju , tohle vim , ja myslel z toho celkoveho počtu dobytych provinci kolik je mramorovych,ocelovych,drevennych ,kryšťalovych atd atd aby sem si je postupne srovnaval
 

Hexik

Znalec fóra
@Marian24 bohuzel jak pisi nademnou bud si odklikas turnaj az do posledni provincie a tim zjistis presny pocet a nebo proste budes chodit po radcich a pocitat
ve spolku jsme se taky jiz drive na toto tema bavili a k zadne lepsi odpovedi taky nedosli kazdopadne jsou 2 moznosti jak pocitat po mape bud po radcich vodorovnych a nebo sikmich kde se provincie opakuji
provincie.jpg

teckama jsou oznacene ocelove provincie jen tak pro ukazku kdyz uz tu je tu to tema
jedina vyhoda pocitani v sikmich je ta ze v kazdem jsou vzdy jen 2 typy provincii
 

GorGlin

Veterán
Nikdy jsem si to neověřoval, ale myslím že pokud jedeš průzkum takhle dokola, tak tam máš cca stejně od všeho. Tedy celkovy počet /9 s chybou +-5%.
Celkový počet je v rozšířeních, ve všech divech které je používají k vypoctu a snad i v elvenstats.
Já už jsem ve fázi, že se na poslední provincii nikdy nedostanu a tak jsem to už dlouho neřešil.
 

Marian24

Znalec fóra
Já už jsem ve fázi, že se na poslední provincii nikdy nedostanu a tak jsem to už dlouho neřešil.

Přibliž mi to prosím , jak to pak vypada ?Kolik Ti trva pruzkum jedny provincie v takle pokročilem stavu ?
Sem myslel že te provincie su dane hračma na mape a porad se to zvetšuje jak sou hrači na mape.....

Ja mam 618 dobytych a pruzkum jedne zhruba neco okolo 4 dnu.
Dik
 

GorGlin

Veterán
@Marian24
Myslíš průzkum za 25M který trvá deset dní, ve výpočtu síly soupeře jsi překročil všechna měřítka a proto má všech osm třetu stejne slozeni a proti mým 7600x 5 Inno postavilo 146kx7?
Nebo že při 40 provinciích v turnaji moc vojáků a podpůrných budov neušetřim?
 

GorGlin

Veterán
mám pár prozkoumaných provincií kdybych potřeboval střety a jinak stím stojím
doufám, že v přístí kapitole už ten průzkum konečně dají
Nechápu na co si hrají, rozšíření nám to stejně už nedá tak o co jde
 

Ezran SVK

Učedník
Viem že je to už stara konverzacia no rád by som prispel. Tiež som ma jedného krásne ho dňa chytilo, že som chcel vedieť koľko mám ktorých provincijí dobytých, koľko preskúmaných ale ešte nedobité a koľko mi ešte ostáva v danej vzdialenosti. Nuže po prvom ručnom počítaní som to rýchlo vzdal a vytvoril na to excel, kde už pri zadaní vzdialenosti 6 bolo vidieť spôsob akym su zoradene provincie.
Kto pozná excel vie že sa tam dá vytvoriť rozbaľovací zoznam ( tovary, sused -ktoreho už viete navštiviť, hráč-ktoreho ešte nenavštivite, mince a prázdne poličko) a potom už len pomocou funkcie spočítať koľko je daneho tovaru zvoleneho na mape.

Marian24 - písal niečo o poslednej provincii, - myslím že žiadna nie je proste môžeš objavovať donekonečna, pri hotovej vzdialenosti 16 to je 612, pri dokončenej vzdialenosti 17 to je 684, a ako píše Lovec Krys tam už to trvá 6 dni a 4 hodiny (148 hodin) a každy dalši trva asi 20 minut dlšie a to predlženie sa zvyšuje, a pri 10 dňoch na prieskum ani ten nový div čo to skráti na 1/3 dlho nevydrží.

Nuže a tie čísla. Poporadí pre hotovu vzdialenosť 16 : 64, 70, 70, 68, 68, 68, 70, 64, 70
(berte do úvahy že mám konbináciu dosky,zvitky prach, kto má inú poziciu na mape( jedna z 9 možnych variacii) bude mať trochu ine čisla

ale skutočne by mohla na mape vedla susedov pribudnuť dalšia karta s počtami dobitych provincii
obrázek_2022-11-09_200540664.png
 
Naposledy upraveno:

Marian24

Znalec fóra
Ahoj, dal si si s tym poriadnu pracu ! Smekam .
Posledna provincia - to bolo myslene v tom zmysle , že potom už neziskavaš rozširenie , pretože každa kapitola ma limit dobitych provinci z ktorych je rozširenie miesta.Prezkumavať nove provincie možeš naďalej , ale neziskaš už rozširenie miesta, keď si na max. limite dobitych provinci.
 

Ezran SVK

Učedník
Len trošku.
No stou poslednou to maš pravdu. Za kapitolu 20 to je 620(40) a za dalšiu to bude + 50 (alebo aj viac). Ked to chceš dobehnuť tak jedine narobiť 20 hodinove urychlovače v akademii. Tak 1000 hodin aspon , to si skratiš nejake 5 prieskumy :)
 
Nahoru