• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Počet provincií

prchlik

Znalec fóra
ty máš nyní 60 rozšíření, tj.457 dokončených provincií, a toto tě bude čekat dál:
Počet rozšířeníPočet dokončených provincií
60457
61475
62500
63525
64550
65580
66620
 

Lovec Krys

Legenda
Bývaly doby, kdy bylo 457 maximum. Kdo ho dosáhl, tak žádné rozšíření z provincií několik kapitol.
Pak začali dávat jedno rozšíření z provincií spolu s každou novou kapitolou (to jsou ty za 475 a více). Takže další rozšíření přijde za pár měsíců s novou kapitolou (já sám jsem aktuálně na 724).
 

Schoenfeld

Znalec fóra
No jo. Ale při mém způsobu hry už nejméně od 17. kola válčím (Raději se na to podívám, jestli to náhodou nebylo dříve) s hranicí požadovaných provincií. Jedu 20. kolo a mám hotových 603 z 620 požadovaných.
Jde o to, že požadavky nerespektovaly nás rychle rostoucí (lepší herní podmínky) a zůstaly na mechanických hodnotách. Přitom těm, co je už absolvovali, to může být srdečně jedno.
Menší náročnost růstu = snížení dílčích met. To by si měli gamekeepers uvědomit.
 
Naposledy upraveno:

Waso

Učedník
Jak jsem psal = z devíti na 17. To jsem fakt myslel, že se mnou sekne. No, a i když jsem marnotratník, tak tři tisíce diamantů za čtvereček se mi už fakt zdá moc.
Zvláśť, když pomalu každý druhý úkon je tu za peníze.
Nicméně, hra je to dobrá a z něčeho ji financovat musí,,, :confused:
 

Boobika

Pokročilý žák
ukoly za penize? asi me neco miji :) kazdopadne investice diamantu do "pozemku" je asi jedine misto, kde se vyplati ty diamanty utracet. ve vezi/akademii nasbiras a do pozemku ulozis. (aktualne jsem na cene 8k/ flek a mnoho dalsich je na tom jeste o dost "hur" :) )
 
Nahoru