• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Plněnní úkolových linii - snadno, rychle a levně

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4720
  • Vytvořeno

DeletedUser4720

Guest
Pár rad a nápadů z vlastní malé zkušenosti a posbírané na foru.

(s přípravou v Robert Rudovous jsem se "zasekl" až na 50. nápojích - jinak splněno do nápojů asi za 10 min.) Ještě bych chtěl dodat, čtěte si příběhy stojí to za to i v dvojsmyslech atd.)

Základ
1. Musíte číst forum a připravit se na úkoly. Díky iDavisovi máme informace hodně dopředu - stačí mít otevřené vedle okno s úkoly.
2. Mít připraven alespoň jeden volný čtverec rozšíření 5x5
- dva jsou lepší :)
tam postupně stavět a bourat dle potřeby manufaktury a dílny 1. level - víc levlovat nemá smysl, úkol 30 chlebů pak máte daleko rychleji

1. postupně si přestavte městečko tak, aby abyste měli kasárna a akademie kouzel na kraji - při úkolech např. udělej 300 vojáků, vytvoř 2 kouzla (kouzla - dají se doklikat i pomocí, podle mě se vyplatí zainvestovat diamanty na 3. level) - můžete mít den dopředu a zbourat cestičku 1x1 - tak se vám nestane "ukliknutí" - před úkolem cestičku dostavět a úkol je doma, (Vyrob 3x produkt základní bonusové manufaktury (24-hodinový) - pokud se vám povede připravit a umazat cestičku i u těchto úkolů - tím lépe

2. "Vyskúmaj 1 technológiu ALEBO vylepši 1 budovu na level 16 anebo vyšší" - připraveno ve výzkumu (pohlídat zboží)

3. Získej x relikvií - čekat na turnaj a klikat počkat na pomoc sousedů, společenství

4. Vylepši x budov na level 4 + - postavit si manufaktury na prkna a mramor 3. level - zabírá málo místa a pak stejně zbouráte - když se tento úkol opakuje - zbourám a znova vystavím dopředu na 3. level

5. Získej nějaké množství zboří - stačí ve společenství jeden aktivní hráč (chat- napište /who - uvidíte kdo je online) a měňte - vyrábět nemá cenu (manufaktury šetříte si na úkoly)

6. Preskúmaj 1 provincii - mám dopředu a neotvírám mapu :)

7. Získej nějaké množství mincí - používejte požehnání - truhlice jsou 4x do roka a pravděpodobnost, že vám v ledu, oříškách, ... nepadne ani jedno je podle mě 0

8. Utrať 15 VB - vyčaruji si den před inspirující rozjímání a šetřím VB

více mě zatím nenapadá, prosím o doplnění zkušenější hráčky a hráče
 

iDavis

Legenda
Určite by som spomenul získavanie relikvií z provincií. Je dôležité, aby mali hráči vždy vopred pripravené nejaké provincie na úkolové linie a udalosti. V mojom prípade, odkedy sa mi jedna provincia skúma viac ako 2 dni ich mimo akcií ani nerobím. Dajú sa samozrejme získavať aj z turnajových provincií, ale z tých sa zase nepočíta riešenie stretov.
 

DeletedUser4646

Guest
Zdravím

Jsem sice aktuálně před koncem 3 kapitoly ale myslím že i na mojí radě něco je :)

Je fakt že některé události nabízí zajímavé odměny ale k tomu se dostanu pak.
Nejdříve než se do úkolů pouštíme nebo celého eventu, události všeobecně pečlivě promyslíme hru dopředu myslím hlavní hru né událost. Nejdůležitější jsou požadavky kapitol a taky plánování města. Pokud zjistím že náklady za úkoly nebudou na úkor plánu vrhneme se na události.
Nejdříve pokud se jedná o denní odměny a nebo hlavní se informujeme o odměnách a zaměříme se pouze na ty co jsou pro plány nebo pro město výhodou. To se týká více denních odměn.

Ideální stav je když hráč počítá že delší čas stojí ve výzkumu a tak nějak fláká provincie protože většinou jsou úkoly které se opakují v zadání prozkoumej provincii a získej relikvie kouzlo apod. a taky někdo rozšiřuje místo pro budovy aby splnily úkoly. No pokud to není na stálo tak proč ne pak produkující budovy surovin zastoupí odměny v podobě budov ale zase je to na úkor nároků kapitol.
Protože hra je promyšlená v základu že dostupné rozšíření má souvislost s danou kapitolou tak jsou odměny budov z událostí spíše hodný parazit.
 
Nahoru