• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Plánované změny pro turnaje

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Co na tuto úpravu říkáte? Těšíte se? Budou podle vás turnaje zajímavější?

Těšíme se na vaše názory! ;)
 

iDavis

Legenda
Jednoznačne potvdrzujem že doterajšie odmeny z truhlí (aspoň z prvých truhlí pri ktorých sa hráči rozhodovali či do turnaju ísť alebo neísť) boli nemotivujúce a pre hráčov ktorí riešili strety bojom celé turnaje navyše nezáživné, takže akékoľvek úpravy alebo snahy o zlepšenie týchto nedostatkov vítam s otvoreným náručím. :)
 

DeletedUser1590

Guest
Já bych rovnou navrhl, aby se u turnajů zrušila možnost boje automatem, vykupováním za suroviny a možnost používat diamanty...pak to bude turnaj v tom pravém slova smyslů...navíc by v každém kole turnaje stačil jen jeden střet a velikost oddílu by byla 8x větší, takže bych ušetřil plno času;-) Ale to asi neprojde že? Jinak jsem už ke všem změnám celkem skeptický, zatím je to spíš všechno horší než to bylo, možná by se nemuseli dělat celkem zásadní změny co měsíc,dva :rolleyes:
 

Deleted User - 42211

Guest
Ale to by se zase zvedla vlna nevole, že vývojáři nás tlačí pouze do bojů a toto není bojová hra a chceme jenom klikat na výroby! Takže asi to opravdu neprojde :D Je pravda, že ty drobnosti jsou nepříjemné, ale popravdě já si jich většinou nevšimnu, pokud mě někdo neupozorní :D
 

Lukula

Velmistr písma
Já se na změny těším i přes mírné obavy z výsledku. :) Napsané to zní hezky a příjemně, skutečnost může překvapit i nemile, tak doufám, že nebudu zklamaný a turnaje budou záživnější. Je pravda, že poslední dobou využívám převážně výkup a automat, který se zdá být po poslední aktualizaci mírně lepší, ale chybí mi ruční boj, který z časových důvodů vážně není možný z nedostatku času. Takže menší počet střetů v provincii velice vítám. Snad si tedy více zabojuju a nebudu se muset spoléhat na automat, který přece jen obětuje moc jednotek.:(
Co se týče odměn, jsem rád, že dojde ke změně. Jsem nadšený z úlomků run a jsem zvědav, jaké další odměny a v jakém rozložení nás budou čekat.
Jen prosím, páni vývojáři, o minimum chyb po aktualizaci... ;)
 

papap

Mistr slova
Já se na tuto změnu těším,vypadá to dobře.Turnaje ve společenství je asi jediná skvělá věc hned od začátku,tak věřím,že mi to další úpravy nezkazí.
 

DeletedUser508

Guest
Jsem zvědavá. Vypadá to dost lákavě. Hodně jsem zvědavá na ty odměny.
 

DeletedUser467

Guest
Vypadá to hodně dobře a jako změna k lepšímu. Chválím :)
Jinak můžete mrknout na březnový díl InnoGames TV, o této úpravě se tam zmiňují. Mimochodem zmiňují se tam i o navýšení bonusu z divů, tuhle úpravu taky chválím ;)
 

papap

Mistr slova
Taky by to mohlo mít CZ titulky.Takhle tomu bohužel nerozumím,hlavně že tam jsou turecké...:D:D
 
Naposledy upraveno:

Eragon92

Znalec fóra
Takže to zase taková supr změna nebude, v reálu dojde ke zdražení když tunaj bude napojen na výzkumný strom :D. No necháme se překvapit. A úlomky supr ale než zavedou jejich uskladnění bude mi to nanic
 

Santerr

Veterán
Oni zase hodlají turnaj napojit na výzkumný strom? No, jestli jo, tak doufám, že tam budeme mít rovnou už i ty body, co nám minule sebrali, jinak to beru jako hodně špatnej vtip...
 

GorGlin

Veterán
Popíšu situaci pohledy dvou lidí.
Mám malé město na začátku páté kapitoly a do turnaje jsem investoval zásoby.
Já sám jsem otevřel dvě provincie a dohrál je to čtvrtého kola, což mi hodilo v průměru tak dvacet VB a relikvií a tři runy. A nakonci jsem ještě ze společné kasy dostal nějaký ten bonus, většinou za čtyři, někdy i pět truhel.
V novém turnaji nic moc nezískám, hlavně to jsou kouzla, k tomu pár relikvií a VBček, místo run úlomky.
Zato v sobotu večer sedm truhel, kopec radosti.
Je to takový šul nul.
Dost mi klesli potřebné jendotky v bojích, ale sotva stíhám zbrojit na provincie, takže mi to moc nepomůže.
Určitě nebudu otvírat víc provincií.

Mám plně rozvinuté město, kasárna mi chrchlají jednotky po tisících, když přišel turnaj, nebyl problém si zdvojnásobit přísun VBček a když se zadařilo, tak shrábnout i 14 run.
k tomu jako příjemné spestření pár VBček a run od společenství.
Hlavně když ty runy padli do ještě nevyzkoumaného divu, bylo to velmi příjemné.
Odměny z turnaje jako akového jsou jen stín toho co bylo předtím, když není společenství celé aktovní, snaha sebrat všechny truhly v pár lidech je zrujnuje.
Živil jsem z turnajů výzkum i divy a ted mám po žížalkách.
Kdo to dělá podobně, opřete se do toho, dokud to jde.
 

DeletedUser467

Guest
To už se tam vůbec nebudou objevovat VB? To je teda na pendrek. Myslela jsem, že to bude nějak namíchané. Raději bych VB jak rozbité úlomky run a kouzla. Takto budu mít divy sice postavené, ale nevytuněné :(
 

GorGlin

Veterán
budou, sem tam

Zkusím posbírat konkrétní informace, ale z toho co jsem zatím viděl to bude jen zlomek toho co šlo získat dřív
 

Eragon92

Znalec fóra
Tak pokud tam nebudou VB nemá pro mě smysl tam topit surky a armádu. Úlomky si můžou strčit za klobouk zvlášť když se nebudou dát uskladnit - i když časem ( :D ) to půjde a pak to možná bude mít malý smysl.
 

GorGlin

Veterán
odehrál jsem čtyři kola ve třech provincjích a proti cca 10 VB za provincii jsme jich dostal asi 5 dohromady.
Nevím jak to je dál a jak je to v dalších provinciích, ten systém je děsně zmatečný.
První den v první provinci dostaneš odměnu a druhý den dostaneš stejnou odměnu jakou jsi dostal první den v druhé provincii.
Fákt maglajs.
Třeba když otevřeš těch provincjí deset bude to elpčí, ale možná taky ne.
 
Nahoru