• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Plánky

DeletedUser7054

Guest
Ahoj, chci se zeptat jak získám plánky. Jsem v akademii kouzel chci získat epický posilovač a chce to po mě činidlo což vím co je a ještě plánek a nevím jak ho získat děkuji
 

DeletedUser467

Guest
Plánek je odměnou v 10. truhle turnaje. Jiným způsobem nejde získat.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Je škoda, že ve hře samotné nelze zjisti, že nějaké opary vidění existují, jelikož ani najetím myši na libovolnou ikonku (opravu vidění) to nezobrazuje žádnou nápovědu (na PC verzi), že se jedná o opar vidění a člověk je nucen zabrouzdat na wiki.
 

DeletedUser6417

Guest
Ahoj, je to v nápovědě k Akademii. Klikneš na ten otazníček. Ale taky bych uvítala, kdyby to bylo vidět po najetí na ikonku.
 

DeletedUser7287

Guest
a to myslíte ten turnaj na mapě světa, co se občas objeví?
 

Lovec Krys

Legenda
@lodygard Ano, Turnaj se objevuje na mapě světa pro členy společenství - každý týden - od úterý do soboty. Lze v něm získat odměny pro jednotlivce - ty, co jsou vidět přímo v turnajové provincii - a odměny společné pro společenství - ty v turnajových bednách. V poslední - 10. bedně - je kromě jiného i odměna zvaná plánek (pro její zisk je potřeba 40 000 bodů, při 25 členech tedy průměrně 1600 / člena).
Plánek lze použít dvěma způsoby:
- převod Magické budovy(= ty, co stojí diamanty) (dílny nebo obytné budovy)
- v Akademii kouzel převézt na královkou rekonstrukci pomocí receptů, které se tam občas objeví.
 

Patamat

Pokročilý žák
A jde to ještě jinak? Když někdo nemá žádnou kouzelnou budovu nebo, což je můj případ, má kouzelné budovy na max, tak záložku vylepšit nemam. Jedině počkat až bude nová rasa.
 

Radvanus

Znalec fóra
Pak už jenom v mobilní verzi, pokud ti v akademii přijde recept na KR, tak po klepnutí na ty tři tečky nad seznamem receptů.
 
Nahoru