• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Plánky na co použít?

prchlik

Znalec fóra
Mám dilema na co použít plánky. Šetřil jsem je, že si za ně vylepším kouzelnou obytku, kterou mám ve skladě z kapitoly orků, ale začal jsem přemýšlet, jestli je nepředělat na KR.
Jsem na konci kapitoly konstrukti a chystám se na elvenary. Plánků mám šest, takže bych kouzelnou obytku dostal do kapitoly konstruktů. Ale zároveň mám několik budov, které by stálo za to také vylepšit.
1. Chatrč čarodějnice ... Amuni
2. Zimní sova ... Amuni
3. Ohnivý Fénix ... Víly
4. Hnědý medvěd ... Elementalove
5. Moudrý golem ... Půlčíci

Tak se ptám, na co byste použili plánky vy? Díky za tipy.
 

Showstall

Pokročilý žák
plánky výhradně používám na kouzelky, případně 300 :diamond: , bo jich mám kolem 6000. Z věže vyhrané následně používám.
Na KR bych je nepředělával a stejně jak píše @Emhyr var Emreis II první jsou na řadě medvědi. Fénixe pomalu cpu taky na vyšší levely, ale za 16 KR je tam malý posun obyvatel a kultury. K dnešku jsem získal 350 KR a všechny padly na medvědy, fenixe, chatrč na mynu a podobně. Po všech se zaprášilo, ale zase v turnaji něco nahrabeme, postupně.
 

Prealiena

Velmistr písma
Jako první bych si udělala pořádek s obytkami. Vylepši ji do současné kapitoly. Rozvinutelné budovy jsou primárně kvůli efektům a ty platí pořád stejně, takže můžou počkat.
 

GorGlin

Veterán
Já bych si šel najít partu co ti dá pravidelný přísun plánku.
Ať se rozhodneš pro jedno nebo druhé, bude ti něco chybět.
Turnaj na 1600 bodů dá každý kdo se pro to rozhodne.
Pořád budeš potřebovat plánky, stejně jako královské reknstrukce.
 

prchlik

Znalec fóra
Gorgline, plánek jedeme každý turnaj. Spíše mi jde o současné rozhodnutí. Po dnešním turnaji jsem zjistil, že mám 18KR. Takže medvěda mužů zvednout i 2x a to bez přeměny plánků.
Všem děkuji za postřehy.
Nechám si plánky, zvednu aktuální kouzelnou obytku a dílnu, co jsou na mapě, do nové kapitoly, počkám dva-tři turnaje a plánky půjdou na obytku v inventáři.
 

GorGlin

Veterán
Aha, tak to bych první zvedl řarodějnici, ta dává jendotky a těch je pořád málo, u zbytku by mi to bylo fuk.
 

Hexik

Znalec fóra
jo jo planky a rekonstrukce nikdy jich neni dost pro zacatek je fajn udelat si seznam co prednostne vylepsit urcite je lepsi vylepsit neco co dava kvalitni produkci a pri zvednuti to vyrazne poznas takoveho ohnivaka bych lepsila az nekdy ...
osobne to delam prednostne planky na kouzelky
jestli vyndavat ze skladu tu starou to je otazka jak nutne ji potrebujes a trebas bych pretavila jen 2-3 planky na ty nejnutnejsi budovy a pak casem az budou dalsi planky muzes vytahnout tu kouzelku a nebo naopak pokracovat ve vylepsovani

z tech budov co pises tak sovu bych nelepsila je to dobra kulturka na manu ale na vylepseni asi drahe ohnivak je dobry z jakekoli kapitoly protoze hlavni efekt je pri krmeni

chatrc medved a golem docela ztraceji na kvalite takze tam by to asi chtelo lepsit jinak rychle mezi kapitolama ztraceji na kvalite
 
Nahoru