• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nová rasa Pes63 - druidi

DeletedUser1198

Guest
Druidi jsou prastarou rasou, která má velmi blízko k lidem i k elfům. Vládnou živly ohně, vzduchu, země i vody, jsou zdatnými léčiteli, často jsou doprovázeni zvířetem, které zesiluje jejich schopnosti, jsou velmi těsně spjati s přírodou. Málokdy září štěstím, ale pomáhají nemocným, slabým a bezbranným. Vzhledem ke svým schopnostem by jistě dokázali oživit naši hru, vždyť lektvary jsou jejich přirozeností, stejně tak živel ohně by mohl vylepšit výrobu oceli, jejich znalost přírody výrobu prken, jejich magické schopnosti výrobu svitků a kouzelného prachu, příkladů a využití lze najít jistě mnoho. Novým prvkem, který by mohli do hry vnést jsou například zvířata.
Prosím omluvte tu kresbu, byl to jen nápad načmáraný tesařskou tužkou a vzhledem k tomu, že jsem prachbídný kreslíř, nemaje ani gumy ani uhlu, dopadlo to tak, jak to vidíte.
 

Přílohy

  • pes63_druidka.jpg
    pes63_druidka.jpg
    136 KB · Zobrazení: 152

DeletedUser34

Guest
no popis je celkom zaujímaví a naozaj dobre napísaný co sa surovín týxka myslim ze na rade je zlepšovanie 3 druhu surovin tak stym prachom by to bolo celkom fajn
co sa obrázku týka pride my ako elf alebo elf skríženy z človekom možno ak by bolo prinej nejake zvieratko nekonvenčne bolo by to viac zaujimave ale ten popis sa ti podaril
moje hodnotenie

6 z 10
 

DeletedUser1148

Guest
skvělý nápad.....něco podobného napadlo i mě ,ale neumím malovat ,tak zůstalo jen u nápadu :) .....doufám ,že vyhraješ
 
Nahoru