• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Percival

Percival

Guest
Ahojte lidi .... a elfové
Jmenuju se Lukáš je mi 25 let, jsem z Ostravy, ale žiju a studuju už nějaký ten rok v Brně. Hra mě zaujala fantasy nápadem (ano taky se řadím k milovníkům tohohle žánru a je škoda, že tu není "zatím" rasa trpaslíků (pevně doufám v jejich vytvoření někdy v budoucnu)) a tak jsem si řek, že jí zkusím.
Mezi mé záliby patří focení, příroda, focení přírody, cvičení (věnuju se street workout), koloběžkování (do toho jsem se fakt zažral) a hokej ("jen" z fanouškovské roviny) :)

Kdysi jsem hrával Divoké kmeny ( proseděl jsem u toho 4 roky, než jsme zavřeli svět).

Tak přeju všem pohodové hraní a těším se, že tu potkám nové fajn lidičky... a elfy :-D
 

DeletedUser133

Guest
Rád tě vítám na forum Elvenar
Já mám taky rybičku jůlinku ;)
Já se jmenuju Filip
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser76

Guest
Srdečně vítám novou posilu .
Až se zabydlíš mohl bys nás třeba potěšit ve Fauně ,kterou nalezneš v krčmě fotografií kočky,rybičky a želvy.
Rádi tvé domácí spolubydlící zde také uvítáme:).
Přeji hezkou hru, Woodice
 

Fulla

Guest
Ahoj Lukáši,

vítej na Elvenaru! :) Čtu, že rád fotíš, tak to by ses mohl zkusit zapojit do soutěže o nejlepší prázdninovou fotku. Budeme se těšit na tvůj případný výtvor. Ať se ti tady líbí a přeji hezkou hru!
 

Percival

Guest
Děkuji za přivítání..... a s tou fotkou... zrovna mě něco napadlo :-D
 
Nahoru