• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Penalizace společenství za vyloučení hráčů

ShadowSong

Kolemjdoucí
Zdravím,

k následujícímu tématu se mi dosud nepodařilo najít jednoznačné a uspokojivé informace. Takže moje otázka zní:
  • Jak dlouho nemůže společenstvo přijímat nové hráče, poté co nějakého vyloučí?
Kdesi jsem se dočetl cosi o pěti dnech. Je to tak? Počítá se do této "penalizace" i to, když nějaký hráč odejde sám? V našem společenství jsme vylučovali hráče naposledy před asi deseti dny a stále nemáme zpátky možnost rozesílat pozvánky. To mi přijde opravdu enormně dlouho. Nikde se taky neukazuje žádný časový interval, kdy tenhle postih skončí. To by možná stálo za to napravit.

s díky
ShadowSong
 

12alfa

Pokročilý žák
Ahoj, my když někoho vyloučíme nebo sám odejde, tak můžeme posílat pozvánky hned. Teda, alespoň doteď to tak fungovalo, o posledních deseti dnech o tom nemohu nic říct.
 

ShadowSong

Kolemjdoucí
Děkuji za odpovědi.

Ukázalo se, že chyba byla na naší straně. Měli jsme jsme v nastavení společenství odškrtnuto "povolit členům posílat pozvánky", což se zjevně vztahuje i na velitele a jeho zástupce.

Děkuji rovněž podpoře za takřka okamžité vyřízení dotazu.

S přáním dobré hry
ShadowSong
 
Nahoru