• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Paypal problém

DeletedUser5485

Guest
Po delším čase hraní hry jsem se rozhodl, že něco mál pošlu vývojařům na účet a koupím si pár diamantů. Hraji to zdarma nějakou dobu a i když to je v podstatě blbost bez cíle, tak mě to ale dobře místy zabaví.

Zvolil jsem platbu přes PayPal a kdykoliv se přihlásím, tak mě vždy stránka upozorní, že si musím změnit heslo, jelikož bylo zjištěn podivný pokus o přístup na můj účet. Když se ale přihlásím do PayPal účtu v druhém prohlížeči, tak to po mě nechce vůbec nic, žádnou změnu hesla, ani mě to neupozorňuje na nějaké riziko či hrozbu. Řešil to někdo už někdy? Platím PayPalem po celém světě X let a takovou hlášku jsem nikdy nikde neviděl.
 

DeletedUser4169

Guest
Paypal na platbu funguje bez problémů. Zkus smazat cookies a případně zkontroluj, zda tě ke změně hesla nabádá skutečně paypal, mají samozřejmě nějakou ochranu proti neočekávaným přístupům, ale v takových případech to zpravidla apriori nepožaduje změnu logovacích údajů.
 
Nahoru