• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno pacičkování

  • Zakladatel vlákna DeletedUser312
  • Vytvořeno

DeletedUser312

Guest
Verze hry: 0.31.2735-v0.31.1-(master) (2015-12-17 10:42)
Verze Flash Playeru: 0.31.2735-v0.31.1-(master) (2015-12-17 10:42)
Operační systém: win10
Chrome 47.0.2526.106 m
Rozlišení obrazovky: 1366x768
Aktivovaná hardwarová akcelerace:
ano

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: zatím jednou

Název úkolu:

Současný stav:
___
___

Očekávaný stav:
___
___

Kroky, které vedou k chybě:
při procházení mapy jsem vlezl do dalšího města a ještě než se mě načtly domečky sem klikl na pacičku a ukázalo se mě to co je na obrázku .... na domeček kliknout nešlo ..... když sem zkusil vyjet z města a vrátit se zpátky už bylo všechno jak má být jen s tím rozdílem že mě to přiblížilo město
zhruba v tý době se mě ve městě dodělala hodinová produkce kladívek
Screenshot_22.png
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser467

Guest
Že si si hrál s mapou, aby si na sousedy lépe viděl? :D Tohle dělá, když si v chromu mapu oddaluješ a přibližuješ přes ctrl, tj. používáš lupu. Dělá to snad vždycky když mapu oddálím a následně si ji zase přiblížím, ale už se mi to podařilo i naopak. Když pak vlezeš do vesnice, je to všecko sesypané takto na sobě a je jedno jestli klikneš na packu dřív než se ti město načte nebo až po. Nemusíš se vracet na mapu, stačí to zase oddálit, popř. přiblížit přímo v tom městě a srovná se ti to. Nemyslím si, ale že to je chyba, to oddalování není funkce hry, ale prohlížeče, hra na to není stavěná.
 

DeletedUser312

Guest
ee tohle nedělám přez zkratku ale hezky v nastavení .... a od tý doby co sem to udělal sem musel několikrát refrešovat hru kvůli tý chybě co sem ji tu popisoval minule takže to nemohlo mít vliv na funkci živočicháře ;)
 

DeletedUser467

Guest
Nevím o jakým nastavení mluvíš. Jestli myslíš ovládání chromu, kde klikáš u lupy na plus a mínus a tím to přibližuješ a oddaluješ, tak i v tomto případě, se ti to takto sesype.
 

DeletedUser312

Guest
jj přesně tak... ale stále platí že sem od posledního přiblížení několikrát refrešoval stránku tzn nemohlo to mít na tohle vliv..... a pokud se ti něco podobnýho stává myslím že by to stálo za to založit tomu tady téma s popisem a fotečkama...
 

DeletedUser467

Guest
Stává se mi úplně to stejné co tobě, takže nové téma je nesmysl. Jednalo by se jen o duplicitu. U mě je to zapříčiněno používáním lupy v chromu (pokud na lupu nešahám, tak se mi to takto do jednoho chumlu ještě nikdy nesesypalo), proto jsem se tě i ptala jestli jsi si náhodou s lupou nehrál. Těžko říct, jestli se ti to tam při použití lupy dodrbkalo tak, že s tím refresh nehnul, nejsem odborník. Jinak jak jsem psala výše, nepovažuji to za chybu, proto jsem to ani jako chybu nikdy nehlásila. Pokud na to má někdo jiný názor, v pořádku. Neberu mu ho ;) Howgh.
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Díky za upozornění! Je tu zmíněno, že se chyba zobrazuje „snad vždycky“, když používám lupu. Bohužel ač jsem se snažil sebevíc, nepodařilo se mně ji reprodukovat. Existují tedy prosím nějaké přesné kroky, po kterých se mi chyba vždy zobrazí?

Jinak nutno podotknout, že hra není na toto externí oddalování/přibližování úplně optimalizovaná, takže se nikdy nevyhneme tomu, že se někdy s něčím takovým setkáme.
 

DeletedUser312

Guest
no to oddalování po kterým se to stává není můj problém... mě se to stalo po několikerým refreši stránky tznn oddalování co bylo hodinu před tím by na to nemělo mít vliv.... co k tomu vedlo sem popsal ostatní si musej připsat svoje ;-)
 

DeletedUser1112

Guest
Jak psala Thespia - nehrát si s lupou. Některé prohlížečové tedy Browser hry mají problém někdy fungovat, a nemá to nic společného s chybou ve hře. Někdy pomůže i restart prohlížeče a je jedno zda používáte prohlížeč chrome, mozilla, pera nebo jiné. Než budete chtít zakládat další téma že je to chyba ve hře, vyzkoušejte si, jestli to není tím že vám to nepodporuje hůře prohlížeč, protože tam nemusíte mít všechny aktualizace na všechny potřebné věci co potřebuje hra. Nebo jestli nemáte zanesený prohlížeč doplňkami, díky kterým to nechodí správně atd.. je toho více, jen u prohlížečů díky čemu Browser hry blbou v nějakém prohlížeči, a přitom to není chyba ve hře, a jiným to chodí. I když je to prohlížeč hra a nemusí se instalovat do PC, neznamená, že u hry co musíte instalovat musí mít určité parametry v PC aby správně chodila, ale to samé je u Browser her, že ten prohlížeč kde je potřeba aby ten prohlížeč když není správně aktualizován, nebo nemá nějaké doplňky nebo naopak nějaké co to ruší tak že vám tam pak hra nejde jak má.
 

Deleted User - 42211

Guest
Já si s lupou nehrála a včera se mi to taky stalo
 

DeletedUser467

Guest
Pak by asi nebylo odveci zkusit si vzpomenout a popsat jim ty kroky, ktere k tomu vedly, idealne jim asi i vyplnit ten jejich formular. Jak jsem psala vyse, me se to bezne zatim nikdy nestalo, jen kdyz pouzivam lupu v chrome, tak nemuzu pomoc.
 

Deleted User - 42211

Guest
Stalo se mi to zatím jednou, tak jsem nic psát nechtěla, myslela jsem, že se jedná o chvilkovou chybu, třeba špatné načtení stránky. Ale když nejsem jediná, komu se to stalo, tak jsem se zmínila, že s tím mám taky problémy. Ale nemůžu líp popsat, jak k tomu došlo. Prostě jsem klika na společenství, pak na člena a bum, vše bylo v jednom poli
 

Santerr

Veterán
No, mě se toto stalo jen jednou, když jsem obíhala sousedy s motivacema, vlezla jsem do jednoho města na mapě a strašně dlouho se to načítalo, pak se vše objevilo na jednom místě. Vzhledem k tomu, že hraju na Mozille, kde lupa nefunguje, tak to asi s ní nebude mít nic společnýho, nevím. Ale jak říkám, stalo se mi to zatím jen jednou, takže to bylo asi jen chvilkové zmatení compu, nebo co ;)
 

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Zkoušel jsem chybu několikrát reprodukovat v Chrome a v Opeře, bohužel nikdy jsem nebyl úspěšný.

Jakmile se tedy chyba bude opakovat, mohl bych vás poprosit o vyplnění tohoto formuláře? Možná bude problém v neaktuálním prohlížeči či Flash Playeru, případně na to třeba bude mít vliv rozlišení obrazovky. Děkuji za pomoc!
 

Deleted User - 42211

Guest
Verze hry: 0.33.3169-v0.33.3.-(master) (2016-01-22 9:14)
Prohlížeč a jeho verze: Google chrom 47.0.2526.111 m
Verze Flash Playeru:: Adobe flash player 20.0.0.286
Operační systém: windows 10
Rozlišení obrazovky: 1366x768
Herní svět: Arendyll

Jak často se chyba opakuje na stupnici od 1 do 5: 1/5 už se mi to stalo podruhé, tentokrát i se záznamem ;)

Kroky, které vedou k chybě (pro opravu chyby velmi nutná informace!):
Bojovala jsem o provincii, po úspěšném dokončení jsem navštívila souseda, že mu dám pacičku a zase bylo vše smrsklé na jednom místě. S lupou jsem nehýbala. Zapla jsem pc, vlezla na chrom, zapla hru, sklidila zboží, bojovala a pak prásk vše na jednom místě

Screen (obrázek) chyby:
5YmoI.jpg


mimochodem to vyplňování tohoto formuláře není jednoduché, než jsem našla všechny informace, zabralo mi to dost dlouhou dobu, možná by to chtělo ke všemu popisky, kde se co dá najít, jinak vám to lidi nebudou vyplňovat, jen stále ti stejné, co ví, kde co je :D
 
Nahoru