• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Půlčílci co a jak?

duchacek2

Pokročilý žák
Ahoj, začínám teď půlčíky a chtěl bych jsem se zeptat kolik čeho je cca potřeba (myslím portálovou výrobu)
předem děkuji za odpověd.
duchacek2
 

Lovec Krys

Legenda
Ahoj, farem tak alespoň 10, dle mě není potřeba je vylepšovat.
Polí tak 16 (z každého 4, možno vylepšovat dle stavu surovin a postupně ubírat obilná pole a přidávat zejména dýňová a jablečná - opět, záleží na stavu surovin).
Vše ostatní záleží na volném místu na osadníky. Menší množství znamená více VB do divů, větší množství znamená plynulejší průchod kapitolou. Při malém místu se možná i vyplatí ty farmy vylepšovat, při jejich dostatečném počtu to spíše budou brzdit pole (dle toho, kolik jich bude).
 

CorwinOfAmber

Znalec fóra
kolik čeho je cca potřeba

co nejvic :) koneckonců jako pro většinu kapitol. já měl 8 farem a 16 polí a půlčící se táhli jak šneci... na závěr se mi povedlo udolat další volné místo, smazal jsem pár kulturek a dostal se na jestli 10 farem a 22 polí - pak už začalo odsejpat docela rozumě.

takže - farem postav jenom tolik, co budeš potřeba na napojení polí. zbytečně je nevylepšuj. já měl 4 farmy lvl 1 a 4 farmy na lvl 4 a věčně mi stály - protože pole to neutáhly. (včela @ lvl6).

postavit to doporučuji takto (lze oběma směry, stejně tak jen z půlky při velkém nedostatku místa)


pulcici.jpg
 

karhol

Znalec fóra
Ahoj,
dají se někde získávat božská semínka?
Mám je jen z tržiště a začínají mně brzdit v rozvoji. Teď jsou potřeba prakticky na vše a tržiště nestíhá...
Díky Karhol
 

iDavis

Legenda
@karhol okrem tržiska ich ešte produkujú divy Elvenarské obchodní centrum (dostupné od konca pulčíkov) a Soumračné veže (od elementálov). Inak sem tam niektoré budovy z udalostí. Príjem z tržiska sa dá navýšiť zvýšením počtu dokončených provincií.
 

Lovec Krys

Legenda
@karhol 3. den od konce eventu bude budova produkující semínka, doporučuji jít touto cestou, je to nyní nejrychlejší způsob, jak získat nějaká semínka.
 

karhol

Znalec fóra
Díky všem za rady.
Ještě jeden dotaz:
Jestli to dobře chápu, tak bonus za výběr semínek na tržišti, který je počítán z úrovně divů a hlavního sídla, dostanu při každém výběru v plné výši.
Takže když vyberu semínka z tržiště 2x denně, dostanu bonus 2x, když 5x denně, tak ten samý bonus 5x?
 

zralok73

Pokročilý žák
Ahoj mám dotaz, koukal jsem na rozmístění budov ale neviděl jsem vyznačení propojení zavlažovacím kanálem. Děkuji za radu.
 

Saux

Znalec fóra
Už jsem na to koukal dřív, plánky jsou to hezké, má to logiku, bohužel se tam nikde nepíše, kde na to vzít tolik místa :)
 

hanz44

Pozorovatel
Ahoj :) Půlčíci mě vůbec nebavili a tak Jsem je projel rychle s použitím portálovek ..taky možnost;):D
 

Reyahana

Učedník
co nejvic :) koneckonců jako pro většinu kapitol. já měl 8 farem a 16 polí a půlčící se táhli jak šneci... na závěr se mi povedlo udolat další volné místo, smazal jsem pár kulturek a dostal se na jestli 10 farem a 22 polí - pak už začalo odsejpat docela rozumě.

takže - farem postav jenom tolik, co budeš potřeba na napojení polí. zbytečně je nevylepšuj. já měl 4 farmy lvl 1 a 4 farmy na lvl 4 a věčně mi stály - protože pole to neutáhly. (včela @ lvl6).

postavit to doporučuji takto (lze oběma směry, stejně tak jen z půlky při velkém nedostatku místa)


Zobrazit přílohu uživatele 2875


Děkuji za návrh rozestavění, přišel mi ze všech nejlepší s ohledem na potřebu místa : produkci + splněné příběhové úkoly na minimální počet farem a polí .... Doporučuji ;)
 
Nahoru