• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Přirozeně úžasné

Dokky

Učedník
zdravím, tak si tak plním ukoly eventu a najednou se mi nesmyslně zmenil úkol ... koukám a nevěřím svým očím,mám vyrobit 8x zboží a 83 tisíc relikvií ... sorry, ale to teda fat nedám ... už jsem to i s obrazkem poslal podpoře a doufám že s tim něco udělají, rád bych tento event dohrál do konce :) ... má někdo taky takový" štěstí"?
IMG_20220512_191624.jpg
 

GorGlin

Veterán
s ohledem na to že jsi nasbíral 33k bude chyba asi jen v zobrazení a počítá to správně
takež bych to nahlásil a nezmatkoval
 

Dokky

Učedník
hmmm, právě že ne, zboží jsem dělal ještě normálně, a zbytek mel dodělat teď, taky jsem si myslel že je to je zobrazení, ale po výběru dalšího zboží se nic nepricetlo, takže jsem zadal v klidu další a čekám az to opraví ...
 

VVV3

Kolemjdoucí
podle iDavida dnes mělo být Pikantní trh s potravinami - perfektní na semena a místo toho je tam Květinová lampa k ničemu :(((

a ta chyba co měl Dokky se mi taky někdy dřív zobrazila, ale po chvíli se to načetlo správně
 

Dokky

Učedník
ahoj, tak už mi to opravili, pokračuji dál eventem ... a to co psal VVV3, jj má pravdu, jedna z mála budov co za něco stála je zrušena a nahrazena další budovou oničem, njn čím více akcí, tím více horší a horší odměny ... bohužel
 

Prealiena

Velmistr písma
Neodsunuli, zmizela úplně. iDavis to na portálu updatoval. Tým létajících chlupáčů tam byl 3x a už je jen 2x. Tak doufám, aby tam alespoň
Vědomosti 30VB zůstalo.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
Tak gekon měl být 17. den a je dnes. Takže už asi nebude. Vůbec se mi nehodí ho mydlit ještě dnes, když jsem to zjistil právě před chvílí.
 

Lovec Krys

Legenda
Dneska 20VB požehnání.
Jestli to chápu správně, tak požehnání VB bylo přesunuto o 8 dní dříve a ještě sníženo ze 30 na 20?
 
Nahoru