• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Přirozeně úžasné

Hexik

Znalec fóra
no uz nam na bete skoncil takze uz mam ozkousene libi se mi nove 1x1 posilujici policka je to takove zpestreni

urcite bych chtela nejaky ten stromek co jako budova 2x3 ma peknou vyrobu i prubezny vyber, hlavni budova vzhledove se mi opravdu libi nebo i celkovy styl vsech novych ale vyroba je takova prumerna i tak pokud klapne na 10 tak ji do mesta dam ono naky ty suroviny a 3 vb se hodi vzdy

pak se mi libi i novy pristup - moznost vyberu druhe zakladny a to i z predchozich eventu ci i dalsich artefaktu a doufam ze tato moznost bude i v jinych abych mela moznost i vyuzit nektre artefakty co se vali na sklade
 

Prealiena

Velmistr písma
Tak v loňské Zahradě královny víl jsme řešili goblina proti své vůli proměněného ve květinu a najednou se jim to líbí? Prosím vysvětlit motivaci.
 

iDavis

Legenda
Májová udalosť bola z hľadiska odmien vždy miernejšia, ale som rád že sa tento rok snažia robiť udalosti atraktívnymi tým, že zakaždým prídu s nejakými inováciami a novými nápadmi, ktoré tu predtým neboli. Tentoraz máme napríklad kvetinové dekorácie, čo je skvelé oživenie tejto mechaniky (medzi kvetinovými výhonkami môžeme náhodne hľadať nové budovy z akejsi exkluzívnej sady), minulú udalosť sme tu mali nápad s Ludibria Ventis a zaujímavým efektom fénixa, predtým sa objavili zesilovače v hlavnej budove (prvýkrát vôbec), vídame kúzla na runy nových divov v hlavných cenách, kadejaké predmety na oživovanie vojska, obnovy receptov a vyjednávanie, čo sú všetko plusy pre variabilnosť hry ako takej.
Môj názor je, že udalosti tento rok nabrali výrazný posun vpred. Neviem či za tým stojí nejaký nový herný dizajnér, ale každopádne sa mi páčia nápady, s ktorými prichádza.
 

GorGlin

Veterán
Čekám na to jak na smilování, stavím divy a to je čtvrt milionu sem, čtvrt milionu tam, urina z věže moc dlouho nevydrží
 

voyager-1

Velmistr písma
Ne, netěším se na žádný další bezvýznamný Event. Netěším se ani na žádnou další aktualizaci. Za posledních 14. dnů mi padly asi dvě krmení, zbrojíš mi padl asi jeden za dva měsíce. K čemu další budovy na krmení i když v tomhle Eventu to není ten případ. Začínám být ze hry ***** Někomu padá jedno krmení za druhým, tři zbrojíři v jednom patře věže a někomu jen PB Napište tedy oficiálně že pokročilým hráčům to nastavení hry neumožnuje.
 

Ludi

Veterán
@Emhyr var Emreis II - jasně, pro nás, co vyrábíme urinu a máme Chrám duchů, už není špatný event ;). Díky za každou sebranou lopatku. Jinak eventy hraju už spíš ze setrvačnosti, vždycky se najde nějaká věc, která ve hře pomůže. No a taky nějak už nečekám, že pokaždé bude v eventu nějaká pecka.
Nová rozvinutelná budova může být pro některé hráče přínos, dává poměrně dost populace a semínek. Tedy myšleno tak, že u každé budovy, která dává kulturu+ populaci+ nějakou produkci a VB, není nikdy jednotlivá položka produkce závratně vysoká.
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
vypnout to nejde, ignorovat ano
Pro mě už je event i zdrojem surovin a tak si ho nemůžu dovolit ignorovat.
Jo, když to vezmu do detailu, tak je to další barák na tři VBčka za den
těch už pár mám a lepších
Ale třeba ty posilovačky na obchodníka
městu to určitě něco přinese
 

Lovec Krys

Legenda
@GorGlin Ale ten pocit, když si ve vesnici postavíš cirkus 20 evo produkujících VBčka, aby sis ty VB mohl naplácat do divů a ještě více si zdražil turnaj i věž.

@Ludi Ona i Valoriánská věž není špatná. Produkce sice menší, ale nízký rozpad na vysoké úrovni divu to vyváží (viz. rozdíl mezi 2% a 10% rozpadem prošlého zboží bez Simie/Se Simií 30+).
A když se to zkombinuje s Chrámem, tak do příští kapitoly se může nastřádat docela pěkná zásoba unuria.
 

Ludi

Veterán
@Lovec Krys jasně, Valoriánskou věž už jsem postavila, zatím budu vylepšovat pomalu, mám ještě pár jiných zanedbaných divů :cool:, ale je mi jasné, že věci, co zpomalují rozpad jsou časem naprostá nutnost.
Ale Chrám duchů hodně pomohl, takže vyrábím jen semínka. Takže hodně dobrý.
 
Naposledy upraveno:

GorGlin

Veterán
Divů mám kopec
Ve věži mě omezuje její konečnost
A v turnaji doba kterou nad ním jsem ochoten ztrávit
Takže já můžu v klidu stavět dal
Hlavní silou pečetní věže je že v kombinaci s chrámem který vyrábí urinu nárazově ti pomáhá přečkat dobu kdy nevyrábís vubec.
 

Deleted User - 106411

Guest
:D ma někdo podobný překlep?Nebo je záměrně tenhle úkol :D
 

Přílohy

  • Screenshot_2022-05-12-16-55-03-479_com.innogames.elvenar.jpg
    Screenshot_2022-05-12-16-55-03-479_com.innogames.elvenar.jpg
    750,8 KB · Zobrazení: 111
Nahoru