• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Připravte se na maškarní!

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2716
  • Vytvořeno

DeletedUser3333

Guest
Zdravim vsechny, 5 roku sem hral cca Forge of Empire a ted zhruba 3 mesice hraji tady, co se tyce eventu, pro lidi co u toho sedi skoro nonstop je to na pohodu, ale ty odmeny teda nic moc, tady v teto hre maji odmeny ( myslim tim budovy co se dostavaji za odmenu jednu nevyhodu nepostupuji nahoru z doby do doby tak jako ve FoE, tam to ma Inno jinak nastavene, tim padem k cemu mi je budova kdyz sem ve 4 dobe ktera je vyhodna jen pro hrace ktery potrebuje manu? mince a kladivka popripade lidi sou veci kterych ma kazdy dostatek, lepe receno kdo nema tak si postavy vyrobnu, nebo domecek a ma to vyreseno:))) a ta budova zustane zakrnela navzdy:))))
 

DeletedUser3425

Guest
Požadavky eventu jsou vysoké, času málo, hlavní odměna mizerná. Co dodat ... :(
 

Moni Arda

Znalec fóra
Tak úkoly na výrobu nástrojů mne donutily do všech prázdných prostor postavit provizorně malé dílny na 1. úrovni. Díky bohu jsem na to měla místo. Mám jich teď celkem 15, tak snad se mi to podaří splnit :) A až bude hotovo, nastane velké bourání :D
 

DeletedUser2726

Guest
Přijde mi, že ty odměnové budovy jsou naprosto k ničemu, jen zabírají místo. První jsem už prodal.
 

DeletedUser3459

Guest
Ve III. veku budova 4x4 co dává 199 kult a 99 lidí to je výsměch :) Nástrojů mam tolik že se jich zbavuji u obchodníka.
Tahle budova opravdu nestojí za to abych sedel u pc a klikal, to budu radši venku. Takže jestli chtěly přitáhnout lidi ke hře, abych koukal na jejich reklamy nebo občas utratil kačku za diamant, tak u mě se jim to teda nepovedla
 

DeletedUser2614

Guest
Beru to jako výzvu a uvidíme kam se dostanu i kdybych tu budovu nikdy nepoužila.

Děkuji iDavisovi za přehledně dodané úkoly. Je to super.
 

Silver Whisper

Guest
@Karbosh má asi nějakou vylepšenou verzi Elvenaru :). Budovy vyhrané v eventu nejdou prodat, jen smazat ;).
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Maxa

Znalec fóra
ale no tak. budovy se bourají/prodávají. však to děláte přes znak dolaru. dostavate z5 1/2 toho, co ta budova stala. Jelikoz eventove budovy vas nestoji nic, je 1/2 take nic.
Bych ten vysměch trochu krotil
 

Silver Whisper

Guest
To určitě nebylo myšleno jako výsměch, jen pobaví to, co se tu omýlá dokola ;). V každé diskuzi na eventy najdeš tuhle otázku.
 

DeletedUser3759

Guest
Souhlas s Maxa, pro mě osobně nemožné stihnout. Ale tak alespoň dík za to, že jsou úkoly zveřejněny předem a já nebudu ztrácet čas zbytečně.

E.

PS.: Santopaolo44, jasně každý má právo se rozhodnout zda úkoly plnit či nikoliv, ale když předem vím, že nemám absolutně šanci je splnit, tak proč bych to dělal ... to raději půjdu dělat něco, kde šanci na úspěch mám ne?
 

fosilka70

Pokročilý žák
ale no tak. budovy se bourají/prodávají. však to děláte přes znak dolaru. dostavate z5 1/2 toho, co ta budova stala. Jelikoz eventove budovy vas nestoji nic, je 1/2 take nic.
Bych ten vysměch trochu krotil
No tak že eventové budovy nestojí nic o tom by se dalo dost polemizovat,protože tolik materiálu co padne o eventu za úkoly a času stráveného nad budovou se kterou se ani nedá nic dělat jen ji mít v nabídce a čekat,tak to je pecka..v jiných hrách se dá budova prodávat nebo měnit za jinou a tím třeba pomoct hráči který je na začátku..docela by mě zajímalo jestli se tady v tomhle směru něco plánuje nebo mi budovy budou dál stát v nabídce...
 

DeletedUser3685

Guest
1. Vyrob 50x nápoje (5min.)
2. Vyrob 30x chleba (1h)
3. Preskúmaj 1 provinciu ALEBO vylepši 1 budovu na level 10 alebo vyšší
4. Vyrieš 26 stretov ALEBO získaj 26 relikvií
5. Vyskúmaj 1 technológiu ALEBO vylepši 1 budovu na level 12 alebo vyšší

No tak jsem skončila u 26 střetů... všechny střety mám na velmi obtížné (normální questy,...), armádu jsem postupně zdemolovala, takže nemám ani žádné obrněné jednotky což znamená, že bojem to nepůjde. A surovinami? 70 surovin za jeden střet (hlavní mám železo a co šlo tak už jsem pootevírala u toho minulého) takže mi zbyde získat někde přes 700 kamene a dřeva a to nepočítám otevírání výzkumů (19 kamene/dřeva/den na jednu výrobnu),... Ok ale dál se prostě nedostanu i kdybych dostala další 3 týdny... :mad: ještě, že to za 5 dní končí, alespoň mi ty questy nebudou překážet :cool:

PS už nemám nic ani na turnaje a nikde jinde se relikvie nedají získat ...
PS PS jediné na co jsem přišla, tak že se asi dají dat vedle sebe a vytvoří to nějaký větší objekt ("odměna" z maškarního plesu 1 a 2) = navazují na sebe... ale z hlediska ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2449

Guest
Tato druhá část akce mne nechává zcela chladným. Hlavní odměna nic moc a bez těch různých požehnání (jejichž seznam zde pořád není) se také obejdu. Takže si jedu ve svých zaběhlých kolejích aniž bych se stresoval nějakými úkoly. A až trochu vylepším nediamantové dílny tak ta budova z první části také půjde do kytek.:cool:
 

Darkness2613

Guest
@katrms seznam požehnání můžeš klidně doplnit sám. Najdi ho, přelož a dej nám ho sem, zapoj vlastní aktivitu jako to dělají ti obětavci, kteří sem informace dávají :D
 

DeletedUser3685

Guest
Teď jsem dostala quest vyrob 5x chleba a dostanu 30k zlata... v eventu je 30 chleba a jaká byla odměna? A ještě k tomu ten quest jde přeskočit :D
 

Vicky1177

Mistr slova
Fajn, no, tak 2. díl Maškarního mám hotový a 2 budovu "Velkolepou slavnost pod záštitou rodiny Mendaci" ve městě i postavenou, ale má to ZAS jeden NEPŘEHLÉDNUTELNÝ háček - tu budovu nevidím !!! :p
Další chyba ve hře... tohle už mě fakt nebaví.

// Odstraněna část příspěvku porušující pravidla fóra. Forseti
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2308

Guest
Vicky,ved je to ,,Maškarní,, prezliekla sa ti za ducha,preto ju nevidno :) Tieto dva eventy,to sú úplné najviac strašidelné eventy čo tu kedy boli.To už máme halloween?:D
 

Maxa

Znalec fóra
Fajn, no, tak 2. díl Maškarního mám hotový a 2 budovu "Velkolepou slavnost pod záštitou rodiny Mendaci" ve městě i postavenou, ale má to ZAS jeden NEPŘEHLÉDNUTELNÝ háček - tu budovu nevidím !!! :p
Další chyba ve hře... tohle už mě fakt nebaví.
promazat cache prohlizece. ta budova se ti nenacetla a nebo nacetla blbe. timto to smazes vse a vse se ti nahraje znova
 

Vicky1177

Mistr slova
promazat cache prohlizece. ta budova se ti nenacetla a nebo nacetla blbe. timto to smazes vse a vse se ti nahraje znova

Díky za radu - cache promazán, ale nic se nezměnilo - budova stále není vidět...
Chyba hry byla už v inventáři kdy se místo odměny zobrazil pouze oranžový čtvereček.
 
Nahoru