• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Připravte se na maškarní!

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2716
  • Vytvořeno

iDavis

Legenda

Přehled úkolové linie


Aké úlohy a odmeny nás čakajú najdete v spoileri nižšie. :)

Všetky uverejnené informácie vychádzajú z bety a je možné, že dôjde k zmenám po zavedení do hry.

Začiatok: 15.8.2017
Koniec: 21.8.2017

Banner01.png

Behom akce sú dostupné 2 úkolové sady...
EL_-_akcia_-_ma_kar_da_2017_-_kolov_rada.png
EL_-_akcia_-_ma_kar_da_2017_-_kolov_rada.png


Prvá sada ponúka 13 úloh. Nasledujúca úloha sa odomkne vždy splnením predchádzajúcej. Druhá sada obsahuje 1 úlohu.
1. Utrať 1 VB
2. Získaj malé množstvo mramoru
3. Získaj malé množstvo ocele
4. Získaj malé množstvo dreva
5. Kúp ponuku od obchodníka
6. Získaj 1x kúzlo Sila zásob
7. Vytvor 3 ponuky na trhu
8. Použi 1x kúzlo Sila zásob
9. Vyrob 12x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový)
10. Vyrob 10x produkt základnej bonusovej manufaktury (9-hodinový)
11. Vyrob 3x produkt základnej bonusovej manufaktury (3-hodinový) + vyrob 3x produkt základnej nebonusovej manufaktury (3-hodinový) + vyrob 3x produkt základnej nebonusovej manufaktury (3-hodinový)
12. Vyrob 1x produkt základnej bonusovej manufaktury (24-hodinový) + vyrob 1x produkt
základnej nebonusovej manufaktury (24-hodinový) + vyrob 1x produkt základnej nebonusovej manufaktury (24-hodinový)
13. Získaj 18 relikvií

Poznámky:
- úlohy v ktorých je možnosť výberu z viacerých zadaní sú označené
EL_akcia_ve_k_noc_2017_znak.png

- presné náklady v úlohách so zadaním „Získaj malé množstvo...“ závisia od vašej aktuálnej kapitoly
- dodávať zboží do úloh je možné priamo v okne úlohy kliknutím na "+"
- o spôsoboch akými sa dajú získavať mince, zásoby a relikvie si môžete prečítať TU
1. Dokonči vsetky úlohy prvej sady

Čo môžeme získať:
  • 2x déšť mincí (5%)
  • 1x déšť mincí (10%)
  • 2x příděl zásob (5%)
  • 1x příděl zásob (10%)
  • 9x zesilovač (1 min)
  • 10x zesilovač (3 min)
  • 3x zesilovač (7 min)
  • 3x zesilovač (10 min)
  • 1x zesilovač (1 hod)
  • 1 VB
  • Maškarní ples baronky Estrelly

Zoznam odmien:

EL_-_akcia_-_ma_kar_da_2017_-_h.odmeny1.png

Prehľad 2. časti akcie nájdete tu.
 
Naposledy upraveno:

papap

Mistr slova
No vypadá to zajímavě.Jen jsem zvědav,na ty úkoly,kde mám dávat zboží,abych si nevybral sklady.Kdyby to tak mělo být,tak do eventu nejdu... :D
 

Lovec Krys

Legenda
Od zítra nás čeká nová speciální linie úkolů! Tentokrát i s drobnou změnou dvou úkolových linií a novými odměnami. Napište nám, co si o tom myslíte. :)
Jak už jsem napsal ve vlákně novinek z bety, u tohoto eventu skončím 4. úkolem (pokud požadované suroviny nejsou řádově nižší než ty z odkazu ve vlákně bety).
Pro hráče jako jsem já (IV. věk) požadavky na suroviny řádově převyšují bonusy z budovy, takže zbytek eventu prostě vynechám a budu čekat na trošku rozumnější úkoly a odměny (např. bonusy z budov z předcházejících 2 eventů stály za to, ale tady tyto budovy prostě nemá cenu ani stavět - to i Háj šeptajících stromů z druhého věku dává více kultury).

ps: Tím nechci říci, že by se eventy neměly dělat, jen by poměr nákladů na úkoly a odměny měl být rozumnější, než u tohoto.
 

DeletedUser2939

Guest
No kolegové zatím nejsem tak daleko abych potřeboval Manu ani nevím jaká je její spotřeba, a snad to větším hráčům nějak pomůže, je jenom to dobře, že je tu pro ně taky nějaká " Zajímavá odměna "
Ale jinak to je děs a bída to není Event to je Maškaráda první kategorie.
Co má být jako tohle ?? zkrácení času o 1,3,7,10 minut To jako že kliknu na nějaké kouzlo a zkrátí se o daný čas výstavba nebo výroba surovin ? :rolleyes::D:D:):):):):) No tak to snad nemůže být ani vtip, to je spíš výsměch a urážka to si o nás vývojáři opravdu myslí, že jsme totální pitomci s IQ 60
 

iDavis

Legenda
@Lovec Krys akcia je odložená hlavne kvôli úpravám niektorých úloh a práve tie s dodávaním zboží budú nahradené novými. ;) Túto informáciu som dal aj do prehľadu hore.
 
Naposledy upraveno:

Forseti

Manažer komunity
Elvenar tým
Dovolím si připomenout, co tu někdo zmiňoval již kdysi dříve. Mám na mysli to, že je nutné rozlišovat mezi událostí (neboli eventem) a úkolovou linií. :)

Událost (tj. např. Pochod stád, Znovuzrození fénixe či Sněhová záplava) trvá mnohem déle, obsahuje více úkolů a také výrazně více odměn. Úkolová linie (tj. např. Menhirokova služba, Okouzlující strom či aktuálně Maškarní ples) je kratší a samotných úkolů bývá výrazně méně (a zpravidla jsou jednodušší než u události), lze tedy logicky očekávat, že odměny budou skromnější. ;)
 

DeletedUser2939

Guest
Skromnější nebo pro někoho nevyhovující, malé, ošklivé s tím nemám problém a dá se s tím i počítat do budoucna.
Ale proboha kterého ..... napadlo, že nějaké kouzlo nebo co to má být, které zkrátí něco o 10 minut je Odměna ??
To nemá hodnotu ani trpasličího prdu :)
 

Darkness2613

Guest
:) tak nevím, je to online hra zadarmo. Kdo nechce, nemusí do ní investovat ani haléř a když dostane nějaký bonus navíc, nějaký nadstandard, i kdyby to 5 zlatých, tak je dostává zase zadarmo. Pokud někdo nemá zájem, tak ať eventy a úkolové řady ignoruje a nebrečí, že se to nevyplácí a hraje si jen zadarmo online hru, tak jak hra běží. Nelíbí se mi, když mi hra nefunguje správně, ale když mi nabízí bonus tak si ho vezmu a jsem ráda nebo na bonus kašlu a nechám ho být o_O;). Dává vám snad v životě někdo něco zadarmo? :cool:
 

DeletedUser1977

Guest
ano hra je zadarmo, ale samotná hra se stává za pár měsíců pro někoho více pro někoho méně nudnou a je potřeba rozjitřit úsilí aby se hráčům chtělo dále hrát. Tedy něco jako cukr a bič pro podvědomí aby se hrou bylo spokojené :D a protože cukru je většinou málo tak se lidské podvědomí začne ozývat .. No doufám, že to brzy začne :)
 

papap

Mistr slova
Takto to vypadá,když se něco narychlo upravuje před startem a zapomene se na to nejdůležitější...
 
Nahoru