• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Opraveno Přihlášení z počítače

Jirinazel

Znalec fóra
Asi jsem na špatné adrese, ale nemám na Vás jiné spojení. Od to doby, co mi přišel newsletter, nemohu se přihlásit ke hře. Dá se s tím něco dělat, nebo je mi souzeno celý event čumět na točící se kolečko? Děkuji.
 

duchacek2

Pokročilý žák
u mě to samé...
Na mobilu mi to jde, ale to mi je k ho**u protože nevím kde mám košíky a kde 5minutovky
 

Ludi

Veterán
Nemohu se přihlásit do hry ani do jednoho světa. Řekla bych, že spuštění Věže + event přetížilo systém.
 

Vicky1177

Mistr slova
Aha, tak proto mám po deseti minutách pořád jen kolečko. Já myslela, že je chyba u mě, operátorovi to nějak divně chodí už třetí den, ale s internetem nebyl problém...
 

Meesha143

Znalec fóra
Nemohu se přihlásit do hry z počítače, pouze z mobilu. Začalo to cca před půl hodinou. Jak se koukám na fórum, nejsem jediná, jen to hráči píší do Otázek a odpovědí. Ráda bych zde napsala víc, dle návodu Jak nahlásit chybu, ale jelikož se do hry nepříhlásím, tak nejsem schopná zjistit, jakou verzi hry mám.

Prohlížeč Google chromme
Verze 80.0.3987.149 (Oficiální sestavení) (32bitový)
verzi Flash playeru netuším
 

Martelan

Znalec fóra
JO mobil ok, PC nic. Nejen že soudruzi čím dál víc zhoršujou eventy ale že už nejde ani přihlášení je hustý.
 

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Děkujeme za nahlášení chyby, za kterou se moc omlouváme. Na jejím odstranění pracujeme, mějte prosím trpělivost.
Momentálně prohlížeče chrom, opera a mozila bohužel nefungují. Ověřený způsob je použít internet explorer (součást win10 - není nutný stahovat), případně mobilní aplikaci.
 

duchacek2

Pokročilý žák
ahoj, už mě to jde!!!!!!! tak to nepřeplnte jo a děkuji Elvenar teamu
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7627

Guest
Zdravim,
nechci zakládat nový vlákno, takže budu pokračovat tady. Hrát je fakt mazec. Problémy každej den a v podstatě se vším. Věž: když se event spustil, naskočila hláška, mapa se vycentrovala na věž, ale samotná věž tam nebyla, jenom to torzo co do tý doby. Pochopitelně se nedalo vstoupit. Neřešil jsem to v domění, že to je avízo k akci která se spustí v blízký budoucnosti a to až do chvíle, kdy se jeden ze soukmenovců na chatu zeptal, jak jsme daleko. Nepomohlo znovunačítání, restart, nic a věž se zjevila až druhej den. Dál; kdykoli přepnu na jinej panel a po čase se vrátim zpátky na hru, pokaždý se začne všechno rychle načítat, jako když se "čas zastaví" ve chvíli kdy jsem "odešel". Nahoře pod počítadlem VB běží čas rychlostí miuty za cca dvě, tři vteřiny a postupně naskakuje všechno co se za tu dobu odhrálo - mince, výroba, rekrutace... Hra každou chvíli zamrzne, občas mě to rovnnou hodí na přihlášení. Hra si mě nepamatuje, tak v půlce případů musim zadávat přihlašovací údaje. Několikrát za den v pravým dolním rohu naskočí ikona ohlašující problémy s připojením; občas okno spadne a naskočí hláška Foxu o chybě síťovýho protokolu. Při střetech se občas stane, že jednotky jdou jinam než je pošlu, případně zůstanou stát a tah skončí. Poměrně často se vůbec hra nenačte. Teď koukám už třičtvrtě hodiny na logo s kolečkem, atd...
Vážení, takhle to fakt nejde hrát. Ano mám neaktuální verzi prohlížeče a mám k tomu svoje důvody. Věřim, že část problémů s tím může souviset, ale rorhodně ne všechno. Nikde jinde problémy nemám a to ani na Forge of Empires, který jsem do nedávna zkoušel taky. Support všechno spláchl odpovědí "Nemáš aktuální verzi prohlížeče." a jak tak pročítám forum, tak to asi nebude jenom tím. Hru už jsem hrál už dřív a nikdy jsem takový problémy neměl a to i přes neaktuální prohlížeč.

Pro úplnost uvádim pordobnosti z 'Návodu':

A. Verze hry:
Momentálně nelze zjistit, nepodařilo se mi přihlásit.

B. Prohlížeč a jeho verze:
Fox verze 65.0.2

C. Verze Flash Playeru:
32.0.0.344

D. Operační systém:
W10

E. Rozlišení obrazovky:
1920 x 1080 - doporučené

F. Herní svět:
Arendyll

G. Výskyt chyby na stupnici od 1 do 5:
3-4, jak co.


H. Detailní popis chyby:
Viz. výše.

CH. Kroky, které vedou k chybě:
Zkoušim hrát.

I. Screen (obrázek) chyby:
1586916067855.png
 

luterina

Veterán
@Hermes Conrad a zkoušel si to taky na nějakém jiném aktuálním prohlížeči? totiž ty tu popisuješ jak se chová hra na staré verzi prohlížeče Firefox 65, to je jako popisovat tu jak hraje nově vydané CD na sto let starém CD přehrávači a psát jak to CDéčko hraje špatně, tak by mně zajímalo jak ti hraje na tom jiném přehrávači aktuálně novém. :)
 
Naposledy upraveno:
Nahoru