• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Přihlášení do hry

  • Zakladatel vlákna DeletedUser4761
  • Vytvořeno

DeletedUser4761

Guest
Ahoj,
dříve,když jsem zadal své údaje do kolonek a zadal políčko,že chci zůstat přihlášen a přihlásil se,tak když jsem ukončil hru a odešel a za nějakou dobu jsem ji zadal,tak mé údaje (jako je jméno a heslo) byly v kolonkách a jen jsem odklikl přihlásit. Po poslední aktualizaci,ikdyž to zadám úplně stejně,včetně kolonky zůstat přihlášen,se mi vše v kolonkách vymaže a musím to zadávat znovu.
 

DeletedUser341

Guest
Setkávám se se stejným problémem, ale obávám se, že jde o "vlastnost" prohlížeče, a ne hry :(

Pro jistotu uvádím, u mne Chrome 71.0.3578.98
 

DeletedUser4761

Guest
Dobře,ale jak je možné,že se to začalo dít ZÁROVEŇ s aktualizací hry ??? Přece by byla snad až neskutečná náhoda,že by to prohlížeč pohnojil ve stejnou dobu???
 

DeletedUser341

Guest
No, a neproběhla v tu dobu automatická aktualizace prohlížeče? Mně se tedy rozhodně Chrome aktualizuje automaticky, nic pro to nezadávám, jen jsem kdysi řekl, ať si to řídí sám... :)
Vím že to zní jako shoda náhod, že by se hra aktualizovala ve stejnou dobu, co prohlížeč, ale stát se to může...
 

DeletedUser1148

Guest
Mám stejný prohlížeč a problémy nemám. Jméno i heslo zůstává. Zkontroluj si jak máš nastaveno pravidelné čistění cookies atd. Myslím ,že ve hře problém nebude. ;)
 
Nahoru