• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Přihlášení do fóra z facebooku

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 35985
  • Vytvořeno

Deleted User - 35985

Guest
Přeji dobrý den,
narazil jsem na problém přihlášení se do fóra. Hru jsem spustil přes facebook. Problém je v hesle. Heslo které mám na FB toto fórum nebere. Nakonec jsem hru přeregistroval změnou hesla. Nakonec ji můžu spustit z facebooku i bez.
 

DeletedUser34

Guest
oo je všeobecne problem pre tich čo hraju z facebooku ze sa dost nelahko registrujuna foore
jeden prípad sa my stalna s servery ked hrač zabudol heslo a hral to cez facebook ked dal obnova hesla zial mu pisalo ze emailva adresa je nespravna nakolko pouzil adresu co malna facebooku a teras zial ma problem neda sa mu nalogovat na vlastne konto
 

Deleted User - 35985

Guest
Přemýšlel jsem nad celým postupem testů o přihlášení do fóra a nedá mi napsat i pro ostatní nápovědu pro registraci z facebooku. Dospěl jsem k poznatku, že si facebook pro hru udělá vlastní heslo, takže hráč ani toto heslo nezná. Napadlo mě udělat test s novou registrací, ale s již použitým mailem a napsalo mi to, že tento mail je již obsazen, nebo používán. Tak mě napadlo si nechat poslat do mailu o změnu hesla a v mailu jsem si otevřel změnu a heslo změnil. Se staženými půlky jsem opět zkusil nejdříve pustit hru a bez problému jsem ji pustil, jak z facebooku, tak i jako hráč s přímou registrací. Potom jsem klasicky provedl registraci pro fórum. V případě potřeby rád poradím a upřesním detaily testu. Snad se to dá použít i jako návod do budoucna pro nové i stávající hráče.
 

DeletedUser34

Guest
no trošku som sa v tom stratil ale určite by sa malo niečo ako navod pre registraciu uľahćit lebo z facebooku to strašne blbne je dosť hráčov čo by aj šlo na foorum ale źial im roby galibu ta registracia cez facebook ked hraju
 

Deleted User - 35985

Guest
ok, zkusím si k tomu sednout a napsat postup bod po bodu s maximální přesností. Dej mi čas do pondělního večera.
 

Deleted User - 35985

Guest
Hledáte způsob s problémem přihlášení z facebooku na fórum k této hře?
Doporučuji soustředěně číst veškeré kolonky v zadávání, aby jste zbytečně nepřišli o hru. Zde je řešení:
1) Do pole pro e-mailovou adresu napište používanou adresu z facebooku, kterou používáte pro přihlášení do hry. Je to pouze pro ověření používané mailové adresy. Pokud se objeví hláška (viz. obrázek 1 označení A), vše je na dobré cestě.
2) Pole pro jméno uživatele není třeba vyplňovat (viz. obrázek 1 označení B). Je důležité si pamatovat přesný název ve hře i pro registraci na fóru. Pokud jej přesně neznáte, raději se přihlaste a oživte si název. Předejdete případným problémům.
3) Pole pro přihlášení klasicky, nebo přes facebook je napsáno "Zapomenuté heslo?" (viz. obrázek 1 označení C) na tuto větu klikněte a objeví se pole pro napsání e-mailové adresy. (viz. obrázek 2) Zde napište tu používanou adresu stejnou z facebookovou.
4) V e-mailové poště se objeví dopis pro změnu hesla k této hře (viz. obrázek 3). Předem upozorňuji, že je to pouze heslo. Jméno tam není.
5) Do pole pro přihlášení napíšete přesný název ve hře a heslo, které jste zadali při změně. Hra se spustí a již se dá udělat registrace pro fórum s novými platnými údaji.
Hra se dá i nadále spustit přes facebook. Takže máte možnost dvou způsobů přihlášení.

Pokud přesto není návod někomu jasný, raději sem napište dotazy a připomínky.
 

Přílohy

  • 1.png
    1.png
    926,6 KB · Zobrazení: 85
  • 2.png
    2.png
    206,2 KB · Zobrazení: 83
  • 3.png
    3.png
    190,6 KB · Zobrazení: 81
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34

Guest
Astersix je to dokonalé super dakujeme tento návod si urcite archyvujem aby som vedel pomoct viacerim hračom čo maju ten problem s facebookom dakujem :)
 
Nahoru