• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Přidat prosím potvrzení

Jasnost

Učedník
Doušek v Akademii - chybí potvrzení, jestli ho chci opravdu použít. Na to jak je vzácný, okamžitě se použije i když na něj kliknu omylem :( Což je docela snadné, když vedle něj je čudlík, který zobrazuje počet doušků, ale je umístěný asi čtyři mm od něho (v aplikaci).

Cesty se také mažou bez upozornění. U obyčejných to neva, ale u těch dražších za manu mě to celkem zamrzí, když je smažu omylem.
 

Semtexx72

Znalec fóra
jj, taky se mně ten překlik s Douškem už stal, bohužel. Jsem pro návrh, potvrzení kliknutí mně zdržovat nebude, tolik doušků po sobě jsem zase neklikal.
U cest to však vidím jinak, chápu že to zamrzí, ovšem když jdeš měnit x-desítek čtverečků ve městě, tak potvrzovat navíc každý jednotlivě už je opruz.
 

Jasnost

Učedník
Ty cesty beru zpátky, přiznávám, že by to byl opruz. Ale mohlo by se přidat do Nastavení možnost ptát se při pokusu o smazání cest. Když by šel člověk bourat, tak by to odklikl a už jen mazal :)
 

Lovec Krys

Legenda
Jsi si jistý, že jsou tak moc vzácné, aby kvůli nim muselo být potvrzení?:
1675974937469.png

Ve třetím patře věže skoro nahoře padají s 55% šancí a to hned 3(nebo možná 5, teď nevím zpaměti jistě).
 

Jasnost

Učedník
Třetí patro Věže je pro mě už moc vysoko, chytám tam závrať :) Ne je to zatím moc těžké
 

Boobika

Pokročilý žák
mit 79 dousku je spis smutne. proc to nevyuzivat. stejne jako je smutne douskaam plytvat jen kvuli tomu ze se clovek uklikne. a ano pro vetsinu lidi je vzacny.
 

Lovec Krys

Legenda
Já je využívám, obvykle během DS, ale jelikož mi padají skoro pokaždé, tak jich mám hodně.
Jestli se má přidat potvrzení, tak jedině s možností jeho vypnutí v nastavení. Opravdu se mi nechce 20x-40x potvrzovat použití doušku během DS.
 

Hexik

Znalec fóra
co se tyka toho zobrazeni poctu to by mohli klidne pridat do osadnickeho skladu kde jsou uz planky a rekostrukce kazdopadne to potvrzeni bych tam uz nedavala pokud by bylo mnozstvi k nakouknuti jinde mozna by to bylo lepsi reseni
 
Nahoru