• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Přidat možnost nákupu VB za zásoby

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser3346

Guest
Čau lidi :cool:

Jako já proti tomu nemám nic. Ale zase nechápu souvislosti, jednou mě zde někdo kritizuje za to že všeobecně mají hráči většinou přebytek mincí. A opět a zas se podporuje něco co problém řeší jen z části. Kdo z vás zaručí že tento návrh za čas nebude ponížen dalším návrhem který (teda podle mého) ten problém již vyřešil bez nutnosti dalších návrhů ... a ten nápad zde již byl nebo se o tom mluvilo: nákup VB v systému cen jako u aktuálního obchodníka.

Ptám se co se tím vyřeší když se zavede POUZE nákup VB za zásoby? Za čas se zásoby dostanou do stejné úrovně jako mince ...

Takže jsem pro rozšíření nákupu VB i za zásoby ale s tím že prioritně by bylo dobré nastavit cenový systém jako u obchodníka. Jinak radím v případě nedostatku mincí víc motivovat hráče kolem vás nejen ve společenství a mincí bude víc pro nákup VB. Ono je vtipné že když už si někdo začne stěžovat na úkoly kdy mají vylepšit budovu že se to dá vylepšit už dle kapitol ale co když má někdo již tolikrát nakoupené VB že má co dělat aby zakoupil další?
 

Ludi

Veterán
@Turunen - ale nejde přeci o to, že by člověk neměl dost mincí, ale spíš, že někdy má člověk zrovna víc nástrojů, než mincí a tak by se další možnost nákupu VB hodila. Od té doby, co hraju Věž, tak mince i nástroje jen letí. Ale, řekněme, že to je věc, která se dobře doplňuje. Prostě i jinde jsou nástroje jako platidlo, proč ne při nákupu VB?
 

DeletedUser4336

Guest
Nevím kde těch kladívek tolik berete. Kdo hodně trénuje jich přece nemůže mít přebytek jako mincí věž nevěž.
 

DeletedUser2988

Guest
tak vzhledem k pozehnanim na kladiva, kde lze doplnit okamzite 100 % to asi neni problem, ale vojsko hromadne nevyrábím, tak objektivne nemohu posoudit
 

DeletedUser4336

Guest
Ty kladiva využívám, ale i tak mi to dlouho nevydrží. Napřed se snažím sdělat všechny menší, ale i na ty 100% někdy dochází. Bez nich bych byl asi furt v mínusu :). Dílen mám 8 včetně jedné kouzelky ze studen, vlastním i věže prosperity, ale jen na 8, kouzlení mě taky musí (sic ne nepřetržitě) podporovat, ale moc to nestíhá.
 

Fjorgyn

Znalec fóra
Kladiv je více než dost, snižoval jsem dílny na 6ks abych neměl přebytky a pak přišel pekelný nový druh eventu, který chce minimální level na splnění, T_T; smrk.
Jinak můj výčet zdrojů: Fenix, Hlubina, Stonehenge, Věž prosperity, Ledový horský troll, Studny, to vše dává dost zásob. A nedej bože, když si dovolím za kouzlit Sílu zásob. A to ještě bohužel nemám festivalovou sadu. Každopádně i když mě stojí jeden slot v kasárnách přes 100k kladiv, tak nemám jediný problém to utáhnout a od v průběhu celé mé herní existence, jsem ani problém neměl a stačilo 10ks dílen.
 

DeletedUser4336

Guest
Tak ono stačí vytočit pár 5h (padají ve veži, občas i v akademii) v kasárnách nebo jiných na vycvičení jednotek, a kladívky to docela zahýbe, někdy jsem takhle vytočil celý sloupec kladiv, to mi pak často docházejí. Felixe mám taky, ale ten dává málo, dává mi i nějaký ten karnevalový set, ale je to podobné. Hlubinu nemám. Stonehenge mě nezaujal, jinak celkem slaboučký. Studny občas dají, ale to bych jich furt musel udržovat nevím kolik, pomalu je ruším, nahrazuji džiny, už mám čtyři a tam padají nejčastěji fazole.
 
kladiv je pořád málo. Dokouzluju, ale počet kouzel setrvale klesá. A jestli budu krmit medvědy, tak budu hodně rychle s kladivy na dně. Jen jeden oddíl vojáků mě momentálně stojí 50.000
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru