• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Předáno Přidání do Přehledu provincií, provincie "Vyřešené"

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

luterina

Veterán
Ráda bych věděla, s ohledem na možnost plánování dosažitelných bodů na daný turnaj (např. i za účelem dosažení osobního či světového rekordu), "kolik mám vlastně ve světě těch provincií na danou relikvii vyřešených"???

Na Mapě světa je počet "vyřešených" provincií na danou relikvii, shodný s počtem "turnajových" provincií screenshot-cz.wiki.elvenar.com-wiki turnaj provincie vyresene-2020.02.jpg , které je tak možné na tu danou relikvii v turnaji celkem odehrát.


Na kartě Přehledu provincií vidím ale jen ty provincie, které mám "K průzkumu" a ty které mám "Nedokončené", ale už nevidím na ní ty, které mám "Vyřešené" screenshot-cz1.elvenar.com-pocet provincii k pruzkumu vyresene prazdne-2020.02.jpg.
Pokud bych tedy chtěla znát, kolik je v mých možnostech, na tu danou relikvii, turnajových provincií celkem odehrát, a tím si i spočítat, kolik je v mých možnostech na tom turnaji těch bodů i nahrát, nezbývá mi než:

1.) počkat si na daný turnaj a odemknout všechny dostupné turnajové provincie screenshot-cz1.elvenar.com-odemknute odehrane turnaj provincie-2020.02.jpg - ale to už by bylo na nějaké plánování, ohledně např. dosažení (osobního) rekordu, pozdě
2.) před daným turnajem hledat na mapě světa tak dlouho, než si dokončené provincie na danou relikvii sama spočítám - avšak měla bych to bez záruky správnosti výsledku, když už je počet vyřešených provincií moc vysoký a mapa příliš veliká screenshot-cz1.elvenar.com-mapa sveta turnajove provincie-2020.02.jpg



Navrhuji tedy pro rychlý, snadný a správný přehled, o tom kolik je v možnostech mého města v daném turnaji bodů nahrát, přidat do karty Přehledu provincií i provincie Vyřešené, tedy alespoň já, jakožto i hráč turnajový, bych to velmi přivítala i ocenila.

Děkuji.
 
Naposledy upraveno:

luterina

Veterán
nikdo další neplánuje turnaje? nechtěl by rychle a přesně zjistit kolik na něj může dát? nebo jak si tedy zjišťuje? :)
 

nataly111

Velmistr písma
Já to nezjišťuji, protože to hra nenabízí. Jediná možnost je mastit turnaje tak dlouho, dokud nezjistíš že už to dál nejde. :D
Za mě je to super návrh. Chtěla bych mít možnost zjistit to aniž bych to musela počítat či zkoušet kam až mě to pustí.
 

Lovec Krys

Legenda
@luterina Já to prostě nezjišťuji. Pokud jedu naplno, tak prostě v prvním kole mlátím, dokud mi nedojdou provincie, pokud na plno nejedu, určím si předem, kolik jich vyčistím (vím, že jich mám 50+, což mi stačí). Proti návrhu nic nemám, klidně ať jej zavedou. Možná jej jednou taky využiji.
 

luterina

Veterán
@luterina Já to prostě nezjišťuji. Pokud jedu naplno, tak prostě v prvním kole mlátím, dokud mi nedojdou provincie, pokud na plno nejedu, určím si předem, kolik jich vyčistím (vím, že jich mám 50+, což mi stačí). Proti návrhu nic nemám, klidně ať jej zavedou. Možná jej jednou taky využiji.

to právě popisuješ tu variantu kde neplánuješ..., že víš že jich máš 50 + si prosím zjistil přesně jak? tady je to o tom, že by bylo možné si předem jednoduše a rychle zjistit kolik těch provincií můžeš odehrát a tak si i naplánovat nebo vědět, kolik je v možnostech uhrát, např. se společenstvím naplánovat rekord a nebo jen, jestli když si našetří, je v začátcích spolku schopné dát 10 truhel :)
 
Naposledy upraveno:

BiggJOEcz

Mistr slova
Úplně Ti rozumím :) Před rokem, kdy byla doba ještě bez medvědů, Warpu i Simia, bylo hodně náročné hrát turnaje naplno. Sám jsem takto jeden turnaj začal s myšlenkou prvního místa. Tu myšlenku měla ještě i jedna hráčka, a tak jsme svedli takový ten boj, kde se hlídá počet oddílů i čas, aby se to vše do soboty stihlo. Bylo to takový fajn oživení hry a rivalita ;) Ale Až po 2.kole, kdy jsem byl stále o pár bodů pozadu, jsem si říkal, kolik provincií dělá či zvládne. A bylo jich o pár víc, než u mě. Takže tehdá trocha zklamání z toho, že jsem nevěděl dopředu, kolik mám zpřístupněných provincií , ale i tak jsem možná doufal i v to, že jí dojdou oddíly či suroviny. Takže když mělo přijít 6.kolo , tak jsem to vypustil. Kdybych tenkrát věděl, kolik mám k dospozici provincií a věděl, že to nedám, nechal bych to na jindy :) Ted s Příchodem hafo urychlovačů, (must-have) Simia a Timewarp, je vše v podstatě jednoduší, že už ani nemám nějak chut to zjištovat, kolik jich je :) Dřív to byly ty pravé nervy, kdy každý bod byl poctivě zaplacený surovinami, ted sice taky, ale jinak ;-)

..to byla taková vzpomínka na toto téma ;-)

Za mě jsem ale pro tento návrh
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru