• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Nelze ověřit Při prodeji prastarého divu se nevyprázdní runové kolečko

Atta1

Pokročilý žák
Chtěl jsem využít nevyužité runové úlomky z divu (hlubina nekonečna), který nehodlám mít ve městě, na ukování chybějících run u jiného divu.
Postavil jsem tedy tu hlubinu nekonečna a po postavení ji prodal. Předpokládal jsem, že se mi runové kolo vyprázdní (tak jako už několikrát
předtím), aby jsem mohl znovu toto runové kolo vyplňovat a z nezařazených úlomků vykovat runu. A ono nic, runové pole zůstalo plné.
Je to programová chyba nebo nová aktualizace ? Za odpověď děkuji.
 

Magni

Guest
Aby se toto stalo, div musí být plně dostavěný. Nesmí být prodán v "rozestavěném" stavu. Bylo tedy toto splněno?
 

Atta1

Pokročilý žák
Ano, toto bylo splněno. Stavbu jsem i rozkliknul a ukázaly se mi obrazovky. Stavební sloty v dělnické chatrči byly prázdné. Prováděl jsem tuto akci už mnohokrát.
Naposledy jsem toto dělal před několika dny ve světě ARENDYLL a bylo to v pořádku. Včera ve světě WINYANDOR se objevila tato chyba. Mám tuto operaci
udělat ještě jednou, zda se tam pouze objevila pro program neočekávaná konstelace dat ?
 
Nahoru