• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Přesun hráčů - nové změny

Trumpetka

Znalec fóra
A nechcete nám k tomu něco říct vy?
Na základě čeho jsou přesuny realizovány? Co je parametrem aktivity?
Na W jsem aktivní pouze na trhu - dávám i přijímám nabídky. Ale z pozice PC hráče mě neláká načítat města nových sousedů a klikat Sousedskou výpomoc. Přestal jsem to okno i otevírat, takže ani neodpovídám na poskytnutou výpomoc.
Jsem z hlediska přesunů aktivní nebo neaktivní hráč? Budu mít za čas s kým obchodovat? Nebo se kouká i na Věž a turnaje?
 

Mescal

Znalec fóra
Nevím, než přesouvat živé hráče přes jejich odpor bych se radši zaměřil na přesun mrtvých účtů (hráčů) někam, kde nikomu nebudou vadit.
Když jsem začínal, dostal jsem se na pozici někde uprostřed světa, ale kolem mě bylo spousta mrtvých účtů a tento stav s malým množství prozkoumaných provincií mi zpočátku hodně znepříjemnil hráčský život.
A kdyby se mrtvý účet probudil, tak by neměl být problém jej přesunout z části mapy pro mrtvoly zase zpět do živého světa (automatická kontrola života na účtu cca 1x týdně by neměla být pro adminy problém).
 

indian068

Znalec fóra
Za me presun sem mel povolenej,diky presunu sem se zbavil mrtvol,motivuju sousedy pokud mozno pravidelne ale neobchoduju.
 

Schoenfeld

Znalec fóra
No, nevím. Přesunut z periférie jsem už jednou byl. Teď se to kolem mne vyprazdňuje čím dál více. Nevím hlavně podle jakého algoritmu se ty přesuny dělají. Rozhodně podporuji názor Mescala.
A když už se bude něco upravovat, tak ať se neumísťují "na dostřel" spoluhráči ze spolku, neboť jsou automatickými pseudosousedy a zabírají místo dalším sousedům.
 

GorGlin

Veterán
Já jsem stále na stejném místě, ale kolem se mě se osazenstvo hodně obnovilo
řada lidí mi asi výpomoc oplatit nemůže, protože jsou to nováčci a ještě mě neobjevili, ale i tak je kolem mě rušno jako dnouho ne
 

karhol

Znalec fóra
Já jsem si dal povolení přesunu a ještě před "velkým stěhováním" a byl přesunut ze samého okraje mapy někam mezi aktivní sousedy. Od té doby jsem naštěstí stále na stejném místě. Horší je, že tím, jak točím kupce mizí mi z oznámení packy od aktivních sousedů. Chtělo by to kupce a obchod oddělit od ostatních oznámení. Takto jen zbytečně ztrácím možnost oplácet, protože nemám tolik času abych obíhal mapu a packoval i neaktivní..
 
myslím, že tak jak je to psané v tom oznámení, pár přesunů ještě probhěne, než se to pořádně utřepe a aktivní hráči se dostanou více na střed... já už bych taky rád zůstal, kde právě jsem
 

karhol

Znalec fóra
"Zabráníme tak situaci, při které hráč, který se rozhodnul přesun nepovolit, zůstal na mapě osamocený a obklopený pouze zlatými doly."
Pokud si zakážu přesun a zůstanu sám v poli zlatých dolů, je to moje rozhodnutí a měl bych mít právo na tomto místě zůstat. Třeba chci jen na pc rychle sbírat zlato a kupovat za něj VB... Když mi samota přestane vyhovovat není nic jednoduššího než přesun povolit. Tímto jsem přišel o možnost svobodně se rozhodnout..
Neříkám že je to můj případ, já jsem naopak rád že mám kolem sebe aktivní sousedy, ale může to být něčí strategie..
 
Naposledy upraveno:

Prealiena

Velmistr písma
@karhol Bohužel mnoho hráčů si stěžovalo na úbytek aktivních sousedů poté, co byly vyjmuti z hromadného přesunu.
Holt se dost lidí nevyjádřilo, že se jim zlaté doly líbí.
 

Lovec Krys

Legenda
@karhol Přesně tak. Pokud někdo zůstane pozadu v pustině kvůli svému vlastnímu rozhodnutí, jedná se o důsledky jeho vlastního vědoméno rozhodnutí a může se kdykoliv rozhodnout, že se příště přesunout chce a systém ho pak přesune k ostatním (přinejmenším na okraji aktivní zóny bude místa dost).
Ale přinejmenším u aktivních hráčů by toto vědomé nastavení mělo být respektováno. (i když je mi jasné, že si to vývojáři nastaví jak chtějí a nic, co napíšeme na tom nic nezmění)
 

GorGlin

Veterán
rozdělení obchodu a výpomoci se řeší už dlouho
rasa, která s použitím pašeráků zprávy zatěžuje víc než co jiného, mi bere i dost stavitelů a tím je pro mě výpomoc velmi přínosná
tak jsem ze zoufalství začal plácat celou mapu
nejen že se mi okamžitě vrací použitý stavitel, ale za den mám packu na každé kulturní budově která mi stojí ve městě, včetně dočasných budov na podporu armády
navíc v průběhu dne seberu z hlavního sídla několik milionů mincí
tedy za mě, i když ted nemůžu ovlivnit jeslti budu přesunut nebo ne, tak vnímám stěhování jako jednoznačně pozitivní
 

Boobika

Pokročilý žák
packovat mapu si dokazu predstavit na mobilu, ale na pc je to neuveritelny opruz. kvuli kazde pacce vlizt do mesta.. brr
 

Hexik

Znalec fóra
kdyz se na to podivam trebas pohledem sveho mesta na arendylu o ktere se dlohodobbe nestaram a je na minimu urovne smazat nejde klidne bych to udelala - tedy jen to jedno mesto ale presto jsem se vcera sla po dlouhe dobe podivat a mesto mi presunuli takze jaky vyznam ma presouvat mesta neaktivni s temi aktivnimi
no sousedka to je dalsi kapitola ktera na tohle navazuje ikdyz jsem pc hrac obcas ten telefon popadnu a tukam celou mapu abych obnovila sousedske vztahy bylo by fajn kdyby tohle konecne udelali i na pc o mobilni verzi se mnohem lepe staraji a kdyz uz tam neco pridaji je to i jaksi daleko lepsi nez na pc naposledy bych tak zhodnotila vyhledavani provincii kdy i nevyresene se v seznamu ukazuji s obtiznosti coz na prohlizeci nenajdete a o krasnem skryti budov na presuny ani nemluvim

takze ve vysledku mi nevadi ze presuny planuji dle sveho ale nelibi se mi ze placaji aktivni mesta s neaktivnima
 

GorGlin

Veterán
Já ted hraju víc na mobilu než na PC
ale stále jsou situace, na které když narazím, tak přechízím z mobilu na PC nebo obráceně
výpomoc dávám výhradně na mobilu
Moc dobře si pamatuji doby kdy nebylo zbytí a plácal jsem mapu a byla to hrůza.
ted když je jiná možnost, nic mě k tomu nedonutí
 

Danber7777

Pokročilý žák
Také by mne celkem zajímalo jak a podle čeho se odliší živej hráč od mrtvoly Páč n A i W hraji jinak Jedno město je v hodně aktivním společenství a podle toho hraji Druhé město je v pomalejším společenství a podle toho na něm také hraji
 

GorGlin

Veterán
Jestli tam pravidelně chodíš, tak jsi aktivní
Neaktivní jsou podle mě města kam s hráč delší dobu nehlásí
 
Nahoru