• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát Přestavba

DeletedUser6583

Guest
Ahoj, přišla by mi užitečná funce přestavba jako je ve Forge - možnost, že se vše z herního plánu stáhne do jakéhosi skladu a znovu vystaví. Po ukončení přestavby by ve skladě nic nesmělo zůstat - buď by se to muselo použít nebo smazat.
 

Ódin

Bývalý člen Elvenar týmu
Ahoj, bohužel Tě zklamu, ale náš archiv je plný těchto nápadů a jimi podobnými, viz namátkou zde, zde a zde. Tato funkce se zde neplánuje, tedy podle dostupných informací.
 

DeletedUser6583

Guest
Za duplikát se omlouvám, jen mě napadá, zda by bylo možné o této funkci alespoň uvažovat, když je archiv plný těchto nápadů...Byla by to zajímavá možnost, jak si pohrát se vzhledem města a obměňovat jej.
 

Angedev

Velmistr písma
Tady o tom můžeme uvažovat jak chceme, ale vývojáři se prozatím vyjádřili jasně... Můžeme jen doufat, že si to časem rozmyslí :)
 

DeletedUser5230

Guest
@Angedev já osobně doufám že si to nerozmyslí :Dplánování města a přemýšlení nad tim jak to tam všechno poskládat a co smazat mě na týhle hře baví nejvíc :)
 

Angedev

Velmistr písma
Tak plánovat a všechno to tam poskládat musiš stejně :D Ale když máš vedle sebe 2 budovy 3x6 a mají se změnit na 6x3, tak prostě potřebuješ nějaké místo navíc, i když je chceš vrátit tam, kde byly...
 
Naposledy upraveno:

Angedev

Velmistr písma
Tak já neříkám, že to nejde, vždycky jsem si nějak poradila :D Ale proč to dělat jednoduše, když to jde složitě, že jo :D
 

Lovec Krys

Legenda
Další možností je mít nejméně 1-2 rozšíření volné (stejně je každou chvíli nějaký event, ve kterém je potřeba stavět další dílny/manufaktury lv 1).
 

DeletedUser6583

Guest
Jenže přes to 1-2 pole celé město nepřestavím (no nebo možná i jo, ale je to pakárna a na hodně dlouho). Tahle funkce by se mi líbila proto, že by bylo možné kompletně přestavět město, pohrát si se vzhledem. Zkoušet různé variace a kombinace. Takhle se mi kolikrát do velkých změn nechce, když vidím, že při dalším vylepšení mi budova opět změní půdorys a nevejde se mi tam.
Vývojáři se sice vyjádřili, ale třeba si občas i přečtou argumenty od hráčů...A nikdo by přeci nebyl nucen to používat, pokud by chtěl změny dělat tak, jak je dělá dosud, tak by to byla jeho volba.
 

Lovec Krys

Legenda
@Anjira Někteří na tohle používají elvenar architect. Já si s tím obvykle hraji naostro (když do toho začnu rejpat, tak si s tím hraju klidně hodinu, ale já používám více kritérií při umisťování budov (např. aby mi šly všechny dílny vidět najednou a nemusel jsem posouvat městem při jejich vybírání a zadávání (obvykle každých 15 )).
Nejlepší čas na přestavby (a jejich přípravy) je při přechodu mezi rasami (tedy než člověk postaví nové osadnické budovy). Pak stačí vědět, jak se bude měnit půdorys budov a může si je předem připravit (to samozřejmě neplatí pro hráče, kteří mají ve vesnici "bordel" - tedy budovy stejného typu rozházené po městě, kam se zrovna vešly namísto hezky pohromadě).

Jinak já proti návrhu nic nemám. I mně by ušetřil čas při přestavbě města.
 
Nahoru