• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Přestavba světa

clydd

Pozorovatel
Vzhledem k tomu, že je potřeba město často přestavovat, celkem by se mi líbilo tlačítko rekonstrukce ( je to v jiné hře) , které všechny budovy přesune do inventáře a zůstane čistá plocha jen s cestama. Pak jen celý město postavíš znova podle nových potřeb a není potřeba složitě posunovat jednotlivé budovy podle volného místa .
Změny můžu dělat jen při přechodu lvl kdy mám nějaké volné místo a je to celkem pakárna
 

Danber7777

Pokročilý žák
hmm tohle nejspíš neprojde máš tady kouzlo teleportace budov a je za mne jen dobře,že je opravdu náhoda ho získat Člověk musí aspon trošku přemýšlet co uklidí a tím pádem je to další věc která nedělá z hry jen bezduchou klikačku
 

Lovec Krys

Legenda
Náhoda dokáže být docela štědrá:
1670824432450.png

Ale to chce pravidelně hrát věž až nahoru.
(na betě jich mám jen 41, ale to je tím, že si před každým DS odteleportuji půlku vesnice.
 

Danber7777

Pokročilý žák
@Lovec Krys i když z jiného důvodu který je myslím všem jasný jezdím věž nahoru pravidelně,ale kdy by jsi mi z těhle tvých kouzel 125 tak na tom budem stejně:)
 

Hexik

Znalec fóra
@clydd mam takove tuseni o ktere hre mluvis nebo jsem taky jednu takovou zkusila a musm rict ze ikdyz je podobna v zaklade kazda cast je naprosto jina i prace s mestem a prostorem
elvenar je proste z velke casti postaven na prostoru stehovani a taky na velke variabilite postavenych mest protoze hlavni co te omezuje je plocha
ikdyz jsem si zkusila neco podobneho nechybi mi to a nepovazuju to za potrebne, nakonec kdo by hral 2 stejne hry?
co se tyka teleportu daji se celkem snadno ziskat aktivni hrou ve vezi a prave muzou pomoci v tesnejsim meste kolikrat trebas smazu ranec cest aby se mi lepe stehovalo
a to nejlepsi na konec ano taky cekam uz davno az pridaji skryti budov i na pc - prusvitnost pomaha jen castecne ...
 

indian068

Znalec fóra
Vzhledem k tomu, že je potřeba město často přestavovat, celkem by se mi líbilo tlačítko rekonstrukce ( je to v jiné hře) , které všechny budovy přesune do inventáře a zůstane čistá plocha jen s cestama. Pak jen celý město postavíš znova podle nových potřeb a není potřeba složitě posunovat jednotlivé budovy podle volného místa .
Změny můžu dělat jen při přechodu lvl kdy mám nějaké volné místo a je to celkem pakárna
Zřejmě myslíš foe kdo to dlouhodobě hrál nebo hraje nemá problém s elvenarem, hodně věcí je tu podobné ale něco je tu elvenarske,třeba tu není rekonstrukce aspoň tě to naučí přemýšlet jak to poskládat, dříve to nebylo ani ve foe návrh nepodporim
 
Nahoru