• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

přeskočení úkolů z předešlé kapitoly

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2560
  • Vytvořeno

DeletedUser2560

Guest
Ahoj,
ráda bych se zeptala, jestli máte zkušenosti s přeskakováním úkolů již dokončené kapitoly? Právě jsem odemkla truhlu a pokročila do Pulčíků, avšak všechny odměny v soutěžích a tak mi zůstaly ještě z kapitoly čarodějů a draků. Pochopila jsem, že tedy asi postoupím do nové kapitoly až po splnění úkolů z té předešlé. Teď ale tedy úplně zbytečně vyrábím materiály z fakult, které už k ničemu nebudu potřebovat. A když mám něco vyrobit zbytečně 20x, tak to je opravdu dost zbytečného materiálu. Myslela jsem, že až otevřu výzkum nové rasy, půjdou mi úkoly z kapitoly předešlé odmítnout. Nemáte s tím zkušenost?
 

Saux

Znalec fóra
A půjdou odmítnout i ty, které mi tam už visí, nebo jen až ty následující? Jde mi o konkrétní případ: Vstoupil jsem do kapitoly lesních elfů, jsem u "pokročilých průzkumníků", a visí mi tam úkol "Vyrob 4x houbu duše", a já teď nevím, jak k tomu přistoupit...
 

iDavis

Legenda
@Saux za vstup do novej kapitoly sa považuje odomknutie jej prvej technológie. Potom by mali ísť preskočiť všetky úlohy z predošlej kapitoly.
 

Lovec Krys

Legenda
@Saux Půjdou odmítnout včetně právě zobrazeného úkolu (osobní zkušenost, dělám to tak každou kapitolu, v poslední kapitole si budu muset počkat na novou, ale už tam visím na tom, že po mně chtějí více ostrovů, než kolik mám postaveno (a další stavět nehodlám)).
 
Nahoru