• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát Překlikávání úkolů v Dobrodružství společenství

Rebarbora

Pokročilý žák
[Shrnutí] – Možnost přejít k jinému úkolu pomocí tlačítka DALŠÍ (NEXT)

[Podrobnosti] – Bylo by mnohem pohodlnější, kdyby mezi jednotlivými úkoly šlo překlikávat stejně jako je to v mobilní verzi - a to pomocí tlačítka NEXT (i když nevím proč ani v mobilu to není napsáno česky jako DALŠÍ, ale to jistě nebude mít dlouhého trvání, ta aplikace jde hodně dopředu). :)

[Důvody] – Aktuální stav při hraní na PC je až otravný, člověk musí nejdříve úkol odmítnout, okno se zavře a my ho musíme opět otevřít s tím že se ještě v levém postranním panelu úkoly občas prohodí (ten co byl nahoře je dole, takže se mi občas v nepozornosti a rychlosti stalo, že jsem odmítla zrovna ten který jsem plnila), je to nekonečné klikání než se člověk prokliká k úkolu, který chce plnit :(.

[Dopad na jiné herní prvky]
– nevím o žádných
 

iDavis

Legenda
@Rebarbora návrhov na úpravu úloh v dobrodružstvách tu bolo už niekoľko a pokiaľ viem, boli preposlané aj vývojárom, ktorí už pracujú na zmenách.
 

OldMaGorr

Mistr slova
Plně se přimlouvám za tuto změnu. Její realizace by nemusela být složitá, nemění velmi rozhraní a ostatně jde o něco, co již úspěšně funguje v mobilní verzi, Podstatným způsobem by to zjednodušilo přepínání úkolů - počet klikání by klesl minimálně na polovinu a klikalo by se na stejném místě místo otravného přesouvání. Tak by současně odpadl problém s měnícím se pořadím úkolů a tím související změny umístění ikon, kdy lehce může dojít k chybám.
 

Angedev

Velmistr písma
A já pořád trvám na tom, že by se úkoly měly plnit automaticky bez jakéhokoliv překlikávání :D Ale jak už tu bylo řečeno, těchto návrhů proběhlo mnoho a vývojáři už na novém systému pracují, tak snad se brzy dočkáme :)
 

Lovec Krys

Legenda
@Angedev Souhlas, automatické plnění úkolů pro společenství by bylo super. Když člověku doběhne větší množství dílen/manufaktur na úkoly, tak je to překlikávání pěkná magořina.
Uvidíme, s čím (a kdy) na nás tedy vývojáři přijdou (snad ten nový systém nebude ještě horší než ten současný.
 

DeletedUser3079

Guest
MÁM ŘEŠENÍ V NOVÉM TÉMATU CELÉ VYŘEŠENÉ.
JEDNODUŠE, AKTIVNĚ, PŘÍMO.

Prosím o uzavření tohoto tématu a přesměrování ho na mnohem jednodušší a aktuální, přijatelný.

Příklad:
Zjednodušení.jpg


Více ohledně krátké informace v novém tématu mezi novými zprávy novinek.
 

Angedev

Velmistr písma
@ANCARY : Kdybys to téma četl celé, dozvěděl by ses, že na zlepšení už vývojáři pracují. Není třeba jim dávat další a další návrhy, těch už tu proběhlo aspoň milion :) A vzhledem k tomu, že už mají rozpracováno, určitě to všechno nezahodí a nezačnou pracovat na něčem jiném ;)
 
Nahoru