• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

přehled vybojovaných provincií

Jirinazel

Znalec fóra
Od posledního rozšíření města jsem vykoupila tři provincie. Ani jednou se mi nezobrazil odpočet - "do dalšího rozšíření ti ještě zbývá xx provincií". Je to chyba u mě a vyřízené provincie prostě ztrácím, nebo se to teď dozvím jinde?
 

Lovec Krys

Legenda
Při dokončení provincie se tato zpráva nezobrazí.
Ta se zobrazí pouze v okně s rozšířeními:
1650298700250.png


Jak píše Hexik, další přibude až s novou kapitolou.
V posledních několika kapitolách bylo přidáváno 1 nové rozšíření z provincie každou kapitolu.

Edit: @voyager-1 Aha jo, já tvůj příspěvek četl moc rychle.
 
Naposledy upraveno:

Jirinazel

Znalec fóra
Všem děkuji. Tak jestli do dobře chápu, nastala změna. Už nezáleží na tom, kolik provincií dokážu uhrát, ono mi to stejně nedá víc než jednu za každou kapitolu. Tak proč se vlastně s těmi provinciemi namáhám, když z toho nemůžu nic vyzískat? A přitom mám kolem sebe spoustu volného placu, kupovat ho nebudu. Já nevím, proč nás tak drží u huby - přestává to být zábavné. ;)
 

12alfa

Pokročilý žák
@Jirinazel A prosím tě, v jakém hraješ světě? Bych se k tobě docela ráda mrkla... Já jenom, že jestli jsi na maximu a nevejdeš se, jestli spíš není chyba ve strategii hry, jakože si držíš zbytečnosti... Jako jo, asi nikdo se netopí v místu a řešit nedostatky je v podstatě gró téhle hry, tak úplně nechápu, proč furt tak blbláš na fóru. Já z toho mám dojem, že tě ta hra strašně deptá... Nebo to je nějaká forma terapie? Čtu tě totiž dost dlouho a docela bych tomu ráda přišla na kloub. :cool:
 

voyager-1

Velmistr písma
@12alfa Když chceš vědět v kterým světě hraje, proč si ji nezadáš ve Tvým světě do vyhledávače hráčů a nemusíš se ptát na foru ? A hráč který nekupuje provincie od 15. kapitoly opravdu trpí nedostatkem místa. Ale přestárlé kulturní budovy které by chtělo aktualizovat popř. něco vyházet tam má, to je pravda. Ale jestli jí to moc přinese, tolik jsem ji zas nezkoumal
 

12alfa

Pokročilý žák
@voyager-1 Trochu lenost a trochu snaha vtáhnout ji do konverzace. Vím, že se nemusím ptát. Ano, trpí se nedostatkem, od začátku. Nejdřív jsou to mince, pak zásoby, lidi, pak vojáci, pak suroviny, místo je evergeen. A přesto bych nenapsala, že to přestává být zábava (což Jirinazel nepíše v souvislosti se hrou poprvé). Mně to místní vofrňování nebaví, a stejně ho chci pochopit. Nicméně kdyby tu nebyly dobrý informace a někteří supr uživatelé, tak sem nechodím. Takže díky všem, kteří umí konverzovat, poradí a vůbec jsou fajn. :)
 

Jirinazel

Znalec fóra
@12alfa Útok nebo nějaká forma terapie? Nejsem v utajení, konverzuju ráda se všemi, kdo to umí a vůbec jsou fajn, pokud tě moje příspěvky nebaví, nastav si ignorovat. Někdy se "vofrňuju", ale snad ne po lidech. Mám všeho dost, i do toho místa se docela vejdu, jenom mi přijde nesmyslné, že většina hráčů nikdy nedosáhne na celou plochu. Přijde mi to takové zbytečné a že by byla hra zábavnější, kdyby měla větší prostor.
 

12alfa

Pokročilý žák
@Jirinazel Zvědavost. Já nikdy neútočím. Víš, já tě nesleduju, jen tě potkávám, rozkliknu příspěvek, mrknu, o co jde, a vidím. Takže není důvod někoho nějak ignorovat či co.
No jo, ale ta hra je založena na principu omezení zdrojů i místa, je to hra o tom celé to vybalancovat, aby to fungovalo, plus další parametry, které si zvolíš. Třeba aby to celé nějak vypadalo. :)

Mně by zajímalo, kolik lidí si tu uvědomuje, že ta hra je zadarmo, nemusí se do ní investovat ani koruna, graficky je nádherná, myšlenkou zajímavá, navíc se pořád vyvíjí, usnadňují se některé funkce, třeba v DS - to co bylo posledně, byla bomba. A tady jedou věty, že tohle dává málo a támhleto je blbě a tohle tahá z kapsy peníze a tahle nová budova je na nic, jó to před lety to to bylo! Kdybych byla tvůrce (a štěstí, že nejsem), zmáčkla bych DELETE, protože jestli si něco tahle hra nezaslouží - a to je můj čistě subjetivní pocit - tak nespokojené králíčky.
Naštěstí a to je důvod, proč sem nahlížím, jsou i hráči pro mě velmi zajímaví. Sdílí různé problémy a snaží se vymyslet, jak je překonat, podělí se o novinky z beta serveru a tak. To je podle mě to pravé fórum. Všem takovým děkuju!
 
Nahoru