• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Přehled dostupných "avatarů" ve hře

DeletedUser4336

Guest
Nějak jsem nikde nenašel takový nějaký souhrn všech aktuálních "avatarů" použitelných ve hře. Na Wiki jsem našel ty, které se rozšíří s vyzkoumáním určitých divů (ty sedí), ale ty získávané přejitím do dalších kapitol jsou jen nějaký nástin neaktuálních obrázků buď ze hry nebo jiných prací. Stejně tak na různých stránkách jako např. "elvengems.com" jsou použity vždy jen ty samé neaktuální obrázky. Existuje někde nějaký souhrn aktuálních ztělesnění ve hře od začátku až do konce dnešních spřítelených ras?
 

Angedev

Velmistr písma
O přehledu nevím, ale už jsem v Konstruktech a mám všechny divy kromě posledních 2 (ty ještě nemám vyzkoumané), tak bych ti mohla poslat screen, jestli máš zájem :) Chyběli by akorát lidé - hraju za elfy - a ty poslední 2 divy...
 

DeletedUser4336

Guest
Ty z divů jsou všechny na Wikině myslím. Jinak já to chci spíš pro zajímavost, co mě čeká. Budu brzo končit mágy, a chtěl jsem se podívat dopředu na půlčíkovské, které si myslím že nejsou nic moc pro mě, protože občas uvítám změnu, ale musí se mi to líbit. Kdyby byl screenek, tak budu vděčný. Lidé mě až tak nezajímají, protože taky hraju za elfy :).
 

Angedev

Velmistr písma
Screenshot_20190324-224406.png
Screenshot_20190324-224443.png
Screenshot_20190324-224525.png
Screenshot_20190324-224605.png
 
Nahoru