• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Uživatelské rozhraní Přehled budov a výroby [předáno]

Uvítali byste takový přehled?


  • Celkový počet hlasujících
    11

Silwen

Guest
Nevím jak vy, ale já už začínám mít v budovách malinko guláš. Město se rozrůstá, nemám vše hezky srovnané vedle sebe, lepím budovy a dílny, kam se dá.

Takže bych docela uvítala nějaký přehled již postavených i stavějících se budov a výroby surovin a zboží.

Stačila by někde v rohu ikonka navíc, na kterou bych klikla a otevřelo by se mi okno se seznamem dílen, na jakém jsou levelu, kolik vyrábějí např. za hodinu každá zvlášť a kolik všechny dohromady. U každé by byla její ikonka, která by mi ji pomohla najít ve městě. Stejně tak i manufaktury. A k tomu rovnou přidat i, co se zrovna staví, ať k tomu nemusím klikat ještě na další tlačítko nahoře.

Často musím propočítávat, jestli budu mít za hodinu na to a to vylepšení nebo výzkum, tohle by to dost usnadnilo. Stejně tak bych měla rychlý přehled o tom, jestli mi někde nestraší nějaká zapomenutá dílna, která je pozadu s vylepšeními za ostatními. Obzvlášť u lidí se mi to občas stane, jak se liší v mnoha úrovních jen barvami.

Možná by někoho napadlo ještě něco, co by si tam rád nechal zobrazovat.

Jelikož by se jednalo jen o přehled, žádné jiné herní prvky by to ovlivňovat nemělo.
 

DeletedUser180

Guest
To bych uvítal. Mít přehled je dobrá věc.
Jen se mi nelíbí to velké nadšení u odpovědi "No jasně že jo", takže nehlasuju ale podporuju.

Nemusel by ten přehled být tak moc "přehledný" jak píšeš, ale určitě bych nějakou tabulku z informacemi bral.
 
Nahoru