• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ostatní Představení ras, které přichází do města.

Rebarbora

Pokročilý žák
[Shrnutí] – jednoduché představení nové rasy, která přichází hráči do města –Trpaslíci, Víly atd.

[Podrobnosti] - Uvedu příklad na Trpaslíkách. Poté co by hráč pokročil ve výzkumu (vyzkoumání Trpaslíků a jejich příchod do města) by se mu otevřelo okénko, kde by se mu představil zástupce oné rasy. Byl by tam obrázek Trpaslíka, který by se představil a stejně tak by představil svou rasu, kdo jsou, odkud pochází a co umí. Nic zdlouhavého – stručně, jasně, výstižně ;). Něco jako když nás nějaká postava uvádí do nové herní události (Valpružina noc atd.):). Zkrátka informační význam.

[Důvody] - hrozně jsem se těšila, až se konečně dostanu do této části hry a očekávala jsem nějaký úvod, ale nic se nedostavilo, jen další část výzkumu. Byla jsem trochu zklamaná :(, opravdu jsem čekala, že mi hra rasu nějak představí. Že mě bude provázet příběhem. Myslím, že Elvenar je jeden velký příběh a přišlo mi škoda, tuhle část hry úplně přejít bez povšimnutí. Hráči se přece otevírají úplně nové možnosti a myslím, že jedno okénko, které by vyskočilo s "příšerkou" na začátku nové éry by nezabralo tolik práce. Možná je to kravina, ale mě by to potěšilo. A kdo by nic takového nechtěl číst, prostě by okénko zavřel. Nebylo by to pro něj žádné zdržení :cool:.

[Dopad na jiné herní prvky] - na žádné ostatní herní prvky by to vliv nemělo.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser341

Guest
Nevím, jak daleko v té "nové části" jsi, ale co se pamatuji, tak k tomu představení dochází postupně během postupu výzkumem a plnění příběhových úkolů.
 
Nahoru