• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Přečnívající turnajová lišta

Fjorgyn

Znalec fóra
Zdravím,
má také někdo tento grafický problém na PC, kdy lišta pro body v turnaji již nekončí symetricky, ale přečuhuje? Díky za info, než to budu případně hlásit do chyb :D

1593617120633.png
 

DeletedUser4336

Guest
No mám to stejně mimo jako ty :). Už to bylo myslím u toho minulého turnaje jsem si všiml.
 

iDavis

Legenda
Áno, je to chyba z bety, ktorú nestihli opraviť (i keď je otázne či to je chyba alebo príprava na nadchádzajúce zmeny).
 
Naposledy upraveno:

iDavis

Legenda
@Prealiena áno, na pláne sú isté zmeny (a novinky) pre turnaje. To zahŕňa niekoľko ďalších truhlí pre spoločenstvo (momentálny stav hovorí 9) a pravdepodobne ďalšie zmeny v jeho hrateľnosti, o ktorých je ale v tejto chvíli pre málo informácií ešte skoro hovoriť.
Tá vyčnievajúca lišta s tým môže mať ten súvis, že sa možno bude meniť grafika toho banneru a toto je prvá zo zmien, ale tiež to môže súvisieť aj s inými zmenami (keďže sa podobná chyba na bete vyskytla aj na viacerých miestach).
 

forthefirst

Učedník
No nekecej:eek:) - 9 dalších truhel- tak to se ve spolku zblázníme. Už teď horko těžko dáváme těch 10, tak pokud budou v dalších dobré odměny, tak budeme moc smutní, že na ně nedosáhneme :eek:
 

Ludi

Veterán
Mám obavy ze změn v turnaji v souvislosti s hraním Věže. Chápu, že turnaj chtějí tvůrci nějak změnit, už dlouho žádnou změnou neprošel, ale obávám se, aby to nebylo nakonec k horšímu. Je hodně hráčů, kteří ve hře zůstávají hlavně kvůli turnaji a pokud se situace výrazně změní, mohlo by jich spoustu hru ukončit. 9 dalších truhel? Samozřejmě záleží, jaký celkový zisk bodů to bude a jaké budou odměny. Uvidíme.
 
Nahoru