• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

příliš mnoho pomoci

mydva

Kolemjdoucí
U všech prastrých divů jednoho hráče z našeho společenství mi to píše, že obdržel přiliš mnoho pomoci, vraťte se později. Přitom má volné tři truhly a to samé to píše u všech jeho prastarých divů, kde jsem taky nic nepřispěl a má volné truhly. U jiných hráčů ten problém není a vidím ho poprvé a nerozumím tomuto chování.
 

Waso

Učedník
A japa se menuje?
A kolik má účtů?
A paragraf 7 pravidel zná?
:D:p:D
PS:
Neboj, nějaký seriózní veterán ti odpoví podrobněji a lépe !! :scroll:
 

Ezran SVK

Učedník
jde o to že dostal viac VB ako sám dal.
bud to začne dávat ostatným tolko čo dostal , alebo si počká a každý den môže dostať 80 vb
 

Jasnost

Učedník
Divy se ti samy zablokují, pokud ti ostatní přispívají a ty nevracíš zpátky. Je tam nějaký limit. Pokud je mi známo, nikdo neví, co je to za limit, jednoho dne se ti to prostě zamkne a objeví se tahle červená hláška. Snadno to zase odemkneš tím, že komukoli přispěješ. Např. jsi bloknutý, tak někomu vlozíš 200 vb a ostatní ti můžou zase přispívat dál, ale pouze těch 200 vb, pak zase narazí na strop. Nebo počkáš do druhého dne. Každý den ti naskočí dalších 80 vb, které ti ostatní můžou přispět. Blbý je, že ty sám nepoznáš, že máš divy zablokované. To vidí jen spoluhráči, takže pokud ti to nenapíšou, tak o tom nevíš.
 

Lightcz

Kolemjdoucí
Zdravím, nevím do jaké diskuze zahučet tak to zkusím tady. Takový dotázek dá se v PC verzi při použití mapy skrýt budovy jak je to možné v mobilní verzi? S pozdravem Lightcz
 

ElfNostradamus

Veterán
to Lightcz: PC takovou možnost žel nemá...v mnohém je lepší hrát na apce např. při přestavbě města, některé věci ale raději na pc jako např. ruční hraní turnaje nebo psaní delších zpráv se mi rovněž lépe píše na pc. aj.
 
Naposledy upraveno:

Schoenfeld

Znalec fóra
@ElfNostradamus Souhlas, Tato hra je z hlediska ovládání takový divný kočkopes. Průměr. Jako když sedíš na židli, jednu nohu máš v kamnech, druhou v mrazáku a někde uprostřed je ti fajn. Tak pravil přítel Macek.
 
Nahoru