• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Přátelská výpomoc - PC vs. mobilní verze

Trumpetka

Znalec fóra
Ahoj, rád bych se zeptal, zda mi něco uniká nebo je fakt PC verze pozadu za tou mobilní.
Hraju přes PC a když chci na mapě dát výpomoc, musím načíst sousedovo vísku. Do větších měst proto kvůli času při načítání ani nelezu. Dělám něco špatně?
Klučina hraje přes mobil a dnes mi ukázal, že tam jen označí souseda, tím získá půlkruhovou nabídku, ve které je i ikona výpomoci.
Zisk mincí tak je mnohem snadnější.
 

Lovec Krys

Legenda
Dávám přednost si vyrobit pár požehnání do zásoby, jejich použití je rozhodně rychlejší než hodinu packovat mapu.
 

Trumpetka

Znalec fóra
@Saux přesně na to jsem pomyslel, když jsem to u kluka viděl
čas od času by se to hodilo a na PC by to šlo... mít takovou možnost
 

GorGlin

Veterán
Oboje má něco, proto někdy i doma vytáhnu mobil.
Přeji všem, aby bylo možné packovat v prohlížeči jako na mobilu, ale doufám, že zachovají možnost dát výpomoc ve městě, protože někdy systém nevybere to co město potřebuje.
 
já si večer sednu ke zprávám, opackuju celou mapu... ono se těch cca 35.000.000 mincí hodí... a trvá to cca 15 minut. Připouštím ale, že cca 100 provincií mám prázdné, protože jsem u kraje mapy, takže je to o něco málo rychlejší
 

WizardBeni

Kolemjdoucí
Musím i já přispět svojí zkušeností. Začal sem na PC před +- třemi roky. První půlrok se výpomoc na celé mapě dala odklikat za deset minut. Druhý půlrok sem začal na mapě vypomáhat jen když mi došly mince. Po roce začala výpomoc vyžadovat už asi půl hodiny. To mi přišlo jako spoustu času každý den. Nakonec sem přestal využívat mapu docela. Před měsícem jsem si opet zkusil pomoci všem.+ Momentálně 312. získaných provincii poskytuje kolem mě 187. sousedů. Všem udělat radost v podobě návštěvy jejich města pro mě znamená 55. minut na mapě světa. Tento čas má aktuální hodnotu v získaných mincích +- 5 800 000.
Nechci ani přibližně vědět o kolik surovin a všeho dalšího možného sem přišel za celou tu dobu kdy sem nepomáhal.
Poslední měsíc hraju na mobilu. Do deseti minut pomůžu všem a 180 milionů do plusu je rozdíl co se ve hře, věřte mi nebo ne, ale znatelně projevil.
 

Hexik

Znalec fóra
skoda ze pc verze je v tomto zaostala a zda se mi ze davaji ted spis ve vylepsenich prednost apce jako trebas nedavno ty sklady (videt zasoby planku ...) coz uz bude brzy i na pc nebo ted trebas ty darky coz je taky zatim jen na mobilu

je to hodne minci to je pravda presto proste i na mobilu na to pecu obcas to udelam o vikendu abych obnovila sousedske vztahy a pak jedu zvonek a spolek kazdy den
je pravda ze penez to bylo dost resim dostatek penez tim ze mam proste domecky a kultury s obyvateli na minimu i tak jsem obcas v prebytku a kupuju knizky
 
Nahoru