• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Diskuze Přání Elvenaru k narozeninám

Embla

Hlavní moderátor fóra
Elvenar tým
Česká jazyková verze hry Elvenar oslavila nedávno již 3. narozeniny! Přesněji 30. června! Velmi se těšíme na vše přáníčka, můžete namalovat či napsat. Fantazii se meze nekladou! Napište nám vaše postřehy a připomínky. :)
 

ElfNostradamus

Veterán
My máme narozeniny...hráči, tvůrci, podpora i ta aktualizace...potvora :)
Od pc, od stolu na apku, přešli jsme zdarma či za babku.
At´ je turnaj, event, dobrodružství, klikáme a klikáme jen to sviští.
K všeobecnému údivu, čekajíc tak odměnu, dáváme body i soupeřícím do divů.
Již dní tři krát tři sta šedesát pět, dobývá Elvenar celičký svět
nejen svým grafickým kouzlem, často i umem a životním moudrem.
Máš-li splín či jsi smuten v jakoukoliv hodinu, věz, že Elvenar pomůže nahradit ti rodinu.
At´ jsi elf či lidská bytost bouřlivák nebo klidná povaha, necht´ nechybí ti hbitost, klid i rozvaha,
hraj pro radost, potěšení, relax a pohodu a studnu přání do každého tvého rohu!
Elvenar, Elvenar, Elvenar i ,,my craft,, by se červenal. :)
 

DeletedUser1166

Guest
Aha, já pořád hledal nějaký tlačítko k nakliknutí a ono se jen napíše koment... Tím pádem předpokládám správně, že je hlasování "tajné" a komenty ostatních hráčů se nezobrazují?
No nic, snad jsem to teď už konečně udělal správně :)
Omlouvám se všem zúčastněným za zmatky a za "zaneřádění" vlákna OTčkem.
 

DeletedUser5665

Guest
Mockrát děkuji, už jsem ani nedoufala :) 2 vítězství za den, to je až neuvěřitelné :) Naopak super motivace, do další soutěže...
Už teď se těším a ještě jednou moc děkuji :)
 

DeletedUser4918

Guest
I já děkuji. Týmu za zajímavou soutěž, ale i všechnu tu práci tady, co často zůstává neviděna a neoceněna; spoluúčastníkům za nádherné příspěvky, ať už oceněny byly nebo ne; těm, co hlasovali pro mě, i těm, kteří našli mezi ostatními přáníčky lepší a zajímavější; a samozřejmě všem, kteří si v plném létě udělali pár minut času a věnovali je shlédnutí našich pokusů. Blahopřeji všem oceněným k úspěchu a už teď se těším na příští soutěž...
 

DeletedUser4404

Guest
Moc děkuji, opravdu mooooc děkuji, a to všem.. úplně všem. Zůčastněným, hlasujícím a hlavně pak elvenar týmu. Všichni jste božani. Těším se na další zábavu.
 
Nahoru