• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Duplikát Označení neaktivních hráčů

Lovec Krys

Legenda
Není špatný nápad.
Navíc v tomhle případě by to bylo přesnější (Inno má údaje o posledním přihlášení, což Elvenstats nemá).

Možná by mohlo těch barevných puntíků (nebo jiných znaků) i více (rozlišeno podle barvy).

Například by to mohlo vypadat takto:
Zelená - aktivní během posledních 24h
Žlutá - nebyl aktivní během posledních 24h
Oranžová - nebyl aktivní během posledního týdne
Šedá - nebyl aktivní během posledního měsíce
 

Ludi

Veterán
Možná by stačilo rozdělení na neaktivní poslední týden a déle než měsíc.
Aktivní hráč tu nemusí být denně a přesto může být velkým přínosem pro společenství. Dokonce ani pro slušný zisk bodů v turnaji nemusí hráč denně hrát.
Jde mi hlavně o to, aby bylo zřetelnější, kdo je skutečně neaktivní. Navíc některá společenství si ponechávají ve svých řadách neaktivní hráče, aby nepřišli o body v pořadí. Nový hráč se do takového spolku přihlásí a zjistí, že aktivní je tak polovina hráčů.
 

DeletedUser6856

Guest
Také bych měl k tomuto tématu připomínku, že pokud hráči opustí provincii aby nováčci co nejdříve zaujali jejich pozici. Je pak velmi ztížené obchodování i sousedská výpomoc na bodu mrazu. Například kolem sebe mám 13 provincií neobsazených a obchodování mám pouze s opravdu silnými hráči kteří většinou mají vysoké nároky v obchodu. Přidávám se k Ludi který/á také podporuje aby byly označeni hráči kteří nehrají déle než týden a jeden měsíc.
 

WinterPhoenix

Znalec fóra
souhlasím, je to dobrý nápad. Také souhlasím s Ludi. i my sami máme ve společenství hráče co na chatu společenství nepíšou pakticky vůbec, přesto když dojde na turnaj či DS tak jsou cenným přínosem. Jen bych udělal zvlášť zančku pokud by hráč nebyl aktivní řekněme déla jak tři měsíce či půl roku třeba formou červeného vykřičníku.
 

Saux

Znalec fóra
Já s tím sice taky souhlasím, ale vzhledem k tomu, že o tomto problému se tady mluví minimálně rok a půl (tedy od té doby, co hraju Elvenar) a nic se s tím dodnes neudělalo, tak silně pochybuju, že se s tím něco udělá právě teď...
 

DeletedUser6934

Guest
Je to výborný nápad, taky jsem o tom přemýšlela. A myslím, že by stačilo rozdělit to i na právě aktivní, že jsou zrovna teď ve svém městě. To už je moc komplikované. Ale je to skvělý nápad.
 

DeletedUser3079

Guest
JOOOO SOUHLASÍM!
SICE JSEM NEČETL VŠE, ALE TOTO TLAČÍTKO TADY CHYBÍ :)

Mohlo by to být normálně jako funkce, myslím jako hodnost,která by byla ještě pod hodností člen a hráč by tak byl zašedlý, než je obyčejně uděláno :)



A JEŠTĚ PROSÍM PŘIDÁVÁM:
Mohla by tu být hodnost Vicevelitel, jako pravá ruka Velitele. Určitě budete souhlasit velitelé a zástupci, že sou zde schopní lidé kteří by mohli být velitelem ve společenství také, ale dva velitelé nejdou nastavit, proto by tu mohla být hodnost pro pravou ruku, co by mohl mít také jen jeden hráč. Měl by povolené úplně všechno až na rozpuštění klanu. Tím myslím úplně všechno až na to :)

...klidně můžeš přidat úplně na vrch a trochu poupravit svoji žádost aby byla tímto doplněná a klidně výraznější ;)
100% PODPOŘUJI ♥
 

DeletedUser3079

Guest
Není špatný nápad.
Navíc v tomhle případě by to bylo přesnější (Inno má údaje o posledním přihlášení, což Elvenstats nemá).

Možná by mohlo těch barevných puntíků (nebo jiných znaků) i více (rozlišeno podle barvy).

Například by to mohlo vypadat takto:
Zelená - aktivní během posledních 24h
Žlutá - nebyl aktivní během posledních 24h
Oranžová - nebyl aktivní během posledního týdne
Šedá - nebyl aktivní během posledního měsíce


JOJO přesně o tom mluvím, to je podle mě základní věc která tady chybí a měla by tu co nejdříve být :) Podle mě to sem do Elvenaru patří, byl bych moc rád kdyby to tu bylo v další aktualizaci nebo do dalšího Dobrodružství ♥ =) Určitě to zvedne náladu i hráčů uvnitř a ulehčí velitelům rozhodování mezi klanem =) ;)
 

DeletedUser6856

Guest
Tak jsem docela nemile překvapen že ze 42 sousedů jich celkem 19 ubylo tím pádem se mi snížila možnost obchodování. Někteří sousedé byly velmi prospěšní a i jim jsem byl také dobrým obchodním partnerem. Tak vám povím že mě dosti vytočilo přesunutí aktivních hráčů kam si do pr...e se kterými jsem měl objeven vztah a nyní s nimi musím opět obchodovat za poplatek!!!!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser3079

Guest
Tak jsem docela nemile překvapen že ze 42 sousedů jich celkem 19 ubylo tím pádem se mi snížila možnost obchodování. Někteří sousedé byly velmi prospěšní a i jim jsem byl také dobrým obchodním partnerem. Tak vám povím že mě dosti vytočilo přesunutí aktivních hráčů kam si do pr...e se kterými jsem měl objeven vztah a nyní s nimi musím opět obchodovat za poplatek!!!!

Správně a spravedlivě je to aby to bylo PŮL / PŮL
Víc k tomu nemusím dodat ♥
 

DeletedUser6057

Guest
Přivítal bych, kdyby u lidí ve společenství byl čas poslední aktivity na serveru. Turnaje a dobrodružství si už velitel nebo zástupce velitele dokáže ohlídat (teda měl by být schopný si to ohlídat), ale kdo si má pamatovat, jak dlouho je kdo neaktivní?
 
Nahoru