• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Uživatelské rozhraní Oznámení o odměně za pomoc divy [předáno]

  • Zakladatel vlákna DeletedUser467
  • Vytvořeno

DeletedUser467

Guest
[Shrnutí] Uvítala bych, kdyby mi v okně upozornění vyskočilo oznámení o odměně za pomoc s divy.
[Podrobnosti] V oznámení by mělo být napsané jaký hráč dokončil úroveň divu, jakého divu a jakou odměnu jsem obdržela.
[Důvody] Aktuálně ani nevím u koho mám nastrkané body, natož tak jestli se již u někoho dokončila úroveň a jakou odměnu jsem za to obdržela.
[Dopad na jiné herní prvky] Žádný.
 

GoldAngelcz

Velmistr písma
Já se přiznám že pořádně ani nevím jak to je... Ale pokud je člověk ve hře a dokončí se div, kde dotyčný má odměnu, tak mu oznámení vyskočí. Ale pokud je hráč mimo hru a dojde do hry až po ukončení, tak se okno nezobrazí. Takže i tohle by určitě stálo za to změnit. To jméno, u koho byl div ukončený, je určitě super nápad. A někde tu byl i návrh na nějaký seznam kde má hráč své bodíky... to by taky nebylo marný oživit, případně to s tím nějak spojit
 

nataly111

Velmistr písma
Body se přičtou tam kde se tvoří, což je nevýhodné, když někdo dojede div na který přispíváš, skočí tam a dokud je nepoužiješ nenačítají se nové pokud jich je víc jak 10 (pokud jich v danou chvíli mám 10 tak se přičtou ty z divu, ale jinak je to pak na tvé rychlosti, použít je aby se mohli vytvářet nové.
Uvítala bych nějaké úložiště, kde bych je mohla použít, až budu online nebo si je tam nechat na jindy
 

DeletedUser1835

Guest
Ahoj,
několika hráčům jsem přispěla do divů a když dokončily úroveň, tak mi to připsalo VB když sem patřila k nejaktivnějším. Ale štve mě, že nevím kdo ho dokončil a musím pak mezi několika hráči hledat div, na který chci přispět a získat run, abych mohla přispět znovu. Bylo by fajn, kdyby přišlo oznámení, např. :Hráč luska dokončil div Knihovna tajemství a získáváš 5 VB.
 
Nahoru