• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Představení Overtone

DeletedUser7307

Guest
Jmenuji se Filip a jsem z Prahy. Mám ženu a dvě děti: dvojčata - holky, letos jim bylo 8 let.

K Elvenáru mě přitáhla věrnostní platforma GameKit.com , kde je možné si za věrnostní body koupit (mimo jiné) i diamanty do Elvenáru.

Z koníčků nejvíc miluju zpívání alikvotních tónů - ve sboru. Proto ta přezdívka. To je totiž "Alikvot" - ale v angličtině. V češtině - ve fyzice - pro alikvoty máme přímo fyzikální "terminus technicus" : vyšší harmonické kmity (anglicky: "harmonic overtones".
O těch jsme se samozřejmě ve škole učili! ........... (jenom nám nikdo neřekl, čili jsem velmi dlooooooooouho netušil, že je jde i zpívat!)


Mým druhým největším koníčkem jsou už od malička počítačové hry. Vyzkoušel jsem snad všechny žánry..... Všechny mají něco do sebe a své nejslavnější tituly. I střílečky (já dokonce pamatuju dobu, to bylo ještě na gymplu, kdy vyšel DOOM 1 !). Nej střílečky, podle mě: Crysis, Far Cry 3: Blood Dragon, Shadow Warrior (remake cca z roku 2011).
Ale mám nejradši strategie s vysokou obtížností - typu XCOM (a.k.a. UFO) a Civilizace VI.
Pak taky můžu RPG openworld hry typu Oblivion a SKYRIM, z novějších hraju např. WATCH_DOGS2 a Assassins Creed: ODYSSEY.


A nakonec, samozřejmě (jako asi každej AJ-Ťák) miluju počítače! Miluju na nich všechno: stavění i bourání(když dosloužej), instalaci, upgradování, diagnostiku a opravování, hledání příčin nejrůznějších záhadnejch problémů............... na které narazí uživatelé v práci anebo v mé rodině a okolí.


Toť vše.
 

Deleted User - 500563

Guest
Ahoj Filipe,

děkuji za tvé představení. ;) Vítám Tě na našem fóru. Pokud budeš potřebovat s čímkoliv poradit, neváhej se na nás kdykoliv obrátit. Máš-li spousty otázek, či se chceš podělit o svoje zkušenosti, nebo názory na hru, zajdi do naší diskuze. Rád maluješ,či píšeš jakékoliv příběhy? Zajdi do našeho oddechového uměleckého koutku.

Přeji ti mnoho úspěchů ve hře. Ať tě hra stále baví.:)
 
Nahoru