• Ahoj návštěvníku! Jsi tu nový?
    Na fóru si nejprve musíš založit účet, aby ses mohl zapojovat do různých diskuzí nebo vytvářet svá vlastní témata. Registraci, která ti zabere jenom pár sekund, provedeš ZDE!

Ověření aktivity hráčů

Radvanus

Znalec fóra
Jestli je on-line, zjistíš když do chatu napíšeš /who. Kdy hrál naposled, jedině přes elvenstats, ale jedině pokud je delší dobu neaktivní.
 

Jasnost

Učedník
Na elvenstats nejde vidět, kdy byl naposledy přihlášený. Když nehraje dlouho, je tam u jména vykřičník. V počítači při najetí myší můžeš vidět datum posledního přihlášení, ale v mobilu to není :( Nebo jsem to nenašla.
 

Deleted User - 848903760

Guest
Kam se najede myší, abych viděl datum posledního přihlášení?
 

Mescal

Znalec fóra
A nemyslí @Jasnost toto:
skore.png
Není to zcela aktuální, ale v podstatě to odpovídá tomu tvrzení - screenshot jsem pořídil dnes 12.12. a poslední zobrazené datum na grafu je 27.11.
 

Deleted User - 848903760

Guest
To ale není poslední přihlášení, ale poslední změna skóre
 

Mescal

Znalec fóra
@Jasnost , problém je v tom, že tento vykřičník je pouze u neaktivních hráčů. U aktivních hráčů tato informace není dostupná.
 

Jasnost

Učedník
Ano, já vím. Proto jsem taky psala, že na elvenstats nejde vidět, kdy byl hráč naposledy přihlášený.
 

Jasnost

Učedník
To, co ukazuje ten vykřičník, je v podstatě to stejné, jako na tom grafu. Poslední změna score zaznamenaná na Elvenstats. Ale jestli je to i poslední přihlášení, toť otázka :)
 
Nahoru